# Rafael Marquez - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rafael Marquez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Rafael Marquez

Ya inşallah olur bu transfer de, Guardiola yavaş yavaş takıma sokuyor Marquez'i. Rotasyonda işine yarar diye düşünüyorum. Satmaya yanaşmaz yani bence. Milito'nun da Ocak'tan önce dönmesi mümkün değil, döneceği zaman da maç eksiğini tamamlaması vs vs derken Marquez kalır gibi.

Bana kalırsa bir stoper yeterli olmaz bu takıma servet topu alınca eli ayağına dolaşıyor ne yapacağını bilmiyor sağdan sola dönmesi yarım saat alıyor ayrıca çok yavaş.Bu benim şahsi fikrim bize topa basıp söküp alan ayaklarına hakim,hızlı adamlar lazım defansta.Bide şu var bizim defansın karşısına bi adam gelince hepsi geri geri kaçıyor topa basmıyor hiç biri deli oluyorum o duruma bu yüzdende adamlar rahatça pas yapıp şut atabiliyorlar. Acil çözüm lazım buna.

Adamlar niye sözleşme uzatsınlar demek ki satmayacaklar hadi diyelim bedava gitmesin diye uzattılar Marquez bunu kabul edermi akıl bar mantık var adam kendine istediği gibi kulüp bulamaz.

Milito'yu alalım :)

Pique,Puyol,Marquez,chygrynskiy(isme bak :D ),Abidal,Yaya Toure,Milito

Bu kadar stoper bölgesinde oynayan oyuncuyu ne yapacaksınız verin 1 tanesini Rijkaard'ın hatrına :D

Genç oyuncu olan cacarezleri filan saymıyorum

Milito'yu alalım :)

Pique,Puyol,Marquez,chygrynskiy(isme bak :D ),Abidal,Yaya Toure,Milito

Bu kadar stoper bölgesinde oynayan oyuncuyu ne yapacaksınız verin 1 tanesini Rijkaard'ın hatrına :D

Genç oyuncu olan cacarezleri filan saymıyorum

Barcelona´nın Serkan Çalıkını ne yapacağız ?

Adam hayatta mı belli değil

Sahi Milito yaşıyor mu ?

herzaman söyledim söylüyecemde caceres gibi stoper görmedim puyol un tecrübesizi sadece ,bek oynuyor genelde galiba ama onun gibisini görmedim :)

Marquez 2012'ye kadar uzattı sözleşmesini,futbolu da Barça'da bırakmak istediğini söyledi.

Mez. 77:4 Açık tutuyorsun göz kapaklarımı, Sıkıntıdan konuşamıyorum.

Buraya da yazalım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt