# Ragnar Sigurdsson | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ragnar Sigurdsson

Sadece ismiyle bile coşturabilecek reis bir defans oyuncusu. Henüz 30 yaşında, İngiltere - İzlanda maçında gayet göz doldurdu. Çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum transferi.

Bizi 3-0 yendikleri maçtan sonra transfer nöbetinde önermiştik aslında ama bir yandan da Rusya'da iyi para kazanma ihtimalini de düşünmüştüm. Kolay transfer edemeyebiliriz.

Rusyayla politik kriz yaşıyor olmamız muhtemelen imkansız kılıyor olabilir ama transferi. Adamlar dese bizde türklere verecek topçu yok bişey diyemeyiz.

İzlandalı futbolcu alacaksan turnuvadan önce alacaktın.

Şimdi herkes gördü.

Krasnodar 4'e almış zaten teklif gelirse 2 katına satar bu performansından sonra.

Linnes - Serdar - Ragnar - Carole

Bu defans dörtlüsü önüne bir orta saha transferi ile bizleri defansif anlamda rahatlıkla tatmin edecektir.

Bir sürü kaliteli stoper var alabileceğimiz. Bu turnuvada bence yıldızı en çok parlayanlar stoperler oldu. Sigur?sson, Michal Pazdan, Domagoj Vida, sat Chedjou'yu al bunlardan birini, Serdar Aziz ile beraber etten duvar örsünler.

Takımın soğukkanlı, IQ'su yüksek, tecrübeli bir stopere ihtiyacı var bence. Özellikle Marcao'nun yaptığı hatalardan sonra bu çok net belli olmaya başladı.

Bence kendisi takım için ilaç gibi olabilir. Milli takımımızın elemelerde aldığı tek yenilgide bu arkadaş 2 gol atmış. Duran toplarda etkili bir isim aynı zamanda. Sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Devre arası uygun bir fiyatla alınabilir. Kjaer etkisi göstereceğini düşünüyorum.

Rostov sözleşmesini feshetmiş. Trabzon ilgileniyormuş. Kesinlikle çökmek lazım bu adama. Hem aradığımız tarz bir stoper hem de bedava.

Üst Alt