rahmi aslan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

rahmi aslan

Şimdi realist ve aydın insan Rahmi Aslan beyi tanıyalım konusuda yokmuş konusu olsun .
Örnekleri herhangi biri dese bu cümleleri kurabilir derim çünkü aşağı yukarı herkes bu tonda şeyler diyebilir ama çoğu mesajı böyle olmaz olamaz.

Türkler kadar adi insan tanımadım .

Bombalar patlar artık sakindik ne gerek vardı yeaav
Ülkesini askerini savunana cevabı -> beyni yıkanmış yazıııık demiş vay AYDINLANMIŞ ERMİŞ İNSAN RAHMİ ASLAN.
YPG İÇİN EMPATİ İSTEĞİİ YÜRÜ BE RAHMİ ASLAN
SURİYE VE KÜRTLER SENİ VURMAK İSTEDİĞİNDE AĞLAMAYACAKSIN O ZAMAN .

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

İsterseniz konuyu böyle moderatör olur mu başlığına atabilirsiniz tabi şüphe duyduğum sadece moderatörlük yapması değil .
Bunlarda YOLDAŞları heralde Batuhan Karamollaoğlu, Hekim Aslan

Son düzenleme:
abdullah taşan sanırım forumdaki en yetkli kişi

türklere hakaret eden bu zatı forumda tutmayacagına eminim. hemen özel mesaj ile bildiriyorum kendisine.

Şimdi realist ve aydın insan Rahmi Aslan beyi tanıyalım konusuda yokmuş konusu olsun .
Örnekleri herhangi biri dese bu cümleleri kurabilir derim çünkü aşağı yukarı herkes bu tonda şeyler diyebilir ama çoğu mesajı böyle olmaz olamaz.
Türkler kadar adi insan tanımadım .
Bombalar patlar artık sakindik ne gerek vardı yeaav
Ülkesini askerini savunana cevabı -> beyni yıkanmış yazıııık demiş vay AYDINLANMIŞ ERMİŞ İNSAN RAHMİ ASLAN.
YPG İÇİN EMPATİ İSTEĞİİ YÜRÜ BE RAHMİ ASLAN
SURİYE VE KÜRTLER SENİ VURMAK İSTEDİĞİNDE AĞLAMAYACAKSIN O ZAMAN .

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

İsterseniz konuyu böyle moderatör olur mu başlığına atabilirsiniz tabi şüphe duyduğum sadece moderatörlük yapması değil .
Bunlarda YOLDAŞları heralde Batuhan Karamollaoğlu, Hekim Aslan
Ne diyon lan sen arkamdan konusup durmusun erkek misin erkek adam bi pm atar

FEfkg0AWYAIrfEY
FEfkg0HWYAo5idu

Üst Alt