Rakibimiz SL Benfica | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakibimiz SL Benfica

Ligde: 4. Sira 13 Mac 9 galibiyet 2 beraberlik 2 yenilgi 25:11 29 Puan (lider Portonun 4 puan arkasinda)
Avrupa Yolu:
Sampiyonlar ligi Ön Eleme: Fenerbahce (1-0 + 1-1)
Sampiyonlar Ligi Playoff : Paok ( 1-1 + 1-4)
Sampiyonlar Ligi Grubu:
3 Yenilgi 1 Beraberlik 2 Galibiyet ( 2 si AEK Atina)

benfica.png

En Degerli Oyuncular:
Ruben Dias (21 Stoper) 28 Mio Euro
Alejandro Grimaldo (23, Solbek)25 Mio
Pizzi (29,Orta saha) 22 Mio

En golcüler :
Rafa 21 Mac 8 Gol
Jonas 12 Mac 8 Gol
Pizzi 25 Mac 6 Gol

Ruben Dias için transfer iddialıları var. Umarım gider. Forvet hattında tıpkı bizim gibi sıkıntıları da var. Orayı da dolduramazlarsa denk maçlar olur. Bence favori şu an için onlar.

Onlarda da sıkıntı var. Ferreyra bekleneni yapamadı. Jonas gidince elde iyi forvet yok. Seferovic'i hoca pek tutmuyor. İnsanlar sene başındaki Fener maçına bakıp eleriz falan diyor ama katılmıyorum. Portekiz takımları geç açılır her zaman.
Taraftarları şikâyetçi baya hocadan ve oynanan oyundan. Şubatta nasıl olur bilmiyorum ama Benfica da bizim kadar kötü şu an..

Onlarda da sıkıntı var. Ferreyra bekleneni yapamadı. Jonas gidince elde iyi forvet yok. Seferovic'i hoca pek tutmuyor. İnsanlar sene başındaki Fener maçına bakıp eleriz falan diyor ama katılmıyorum. Portekiz takımları geç açılır her zaman.
Benim en iyi arkadasim Portekizli + benfica fanatigi. Insallah benfica GS olur dedi bana. Iki tane lesh takim (cocugu 2 kere fb derbisine götürdük Istanbula :D ) karsilasip kötünün iyisi gecer turu dedi. Adamlarin en büyük problemi almeida,pizzi ve TDleri. Isi bitsin bir kac sey daha sorarim kendisine

Üst Alt