Rakip Analizi | 6.Hafta | Bursaspor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Analizi | 6.Hafta | Bursaspor

Cevap: Rakip Analizi | 6.Hafta | Bursaspor

Bu macta tribünlerde bosluk olursa yaziklar olsun. Ezikler kiytirik macta stadi dolduruyor. Fiyatlarin onlarda daha düsük oldugunu sanmiyorum

aynen haydi millet maça arenada boş geçmemiz lazım herkes şartalarını zorlasın.

Asıl bizim kulüp zor günler geçiriyor destek zamanı bu maçta güzel futbol organize takım görüntüyle yenersek şampiyonluğu zorlarız. Bu maçta belli olacak takımın son durumu. haydi cimbom

tribünler dolarsa ve saçma sapan bireysel hatadan ilk dakikalarda gol yemezsek bursaya çok sağlam koyarız...enginin bu maçta coşacağını tahmin ediyorum

Melo-Selçuk-Engin 3lüsü orta alanda üstünlük kuracaktır. Çok rahat yenmemiz gerekiyor.

30-35 bin civarı taraftar bekliyorum stada. 40 bin civarı taraftar gelirse çok mutlu eder beni :)

Çok önemli bir sınav.Maç demiyorum sınav diyorum,çünkü bu maçta ki galibiyet tabi ki iyi bir futbol ilerisi için bizi aydınlatacaktır.Bu maçta Selçuk,Melo ve Engin'den ektra performans bekliyorum tabi defanstan da bekliyorum.Ayrıca İmparator inşAllah sağ bekte Eboue'yi oynatır da rahat bir nefes alırız.

herhalde 1 nin ucunu(üst kısmı) cok düz yaptın 1-0 demek istedin diye tahmin ediyorum. :D uzun zamandır futbol bölümüne yazmadım basket bölümünde yazmak daha cok hoşuma gidiyor.Ama en azından skor tahmini mi yazayım bu mac hakkında 3-1 veya 3-0 alırız.En güvendigim oyuncular selcuk ve melo.Eğer orta sahada üstünlük saglarsak macı rahat alırız.

herhalde 1 nin ucunu(üst kısmı) cok düz yaptın 1-0 demek istedin diye tahmin ediyorum. :D uzun zamandır futbol bölümüne yazmadım basket bölümünde yazmak daha cok hoşuma gidiyor.Ama en azından skor tahmini mi yazayım bu mac hakkında 3-1 veya 3-0 alırız.En güvendigim oyuncular selcuk ve melo.Eğer orta sahada üstünlük saglarsak macı rahat alırız.

Yok elle yazmadım, 7 diyorum hakkaten. Olur mu olur!

Yok elle yazmadım, 7 diyorum hakkaten. Olur mu olur!
keşke olsa ama olma ihtimali yok denecek kadar az.Eger hakan şükür,necati,hasan kabze,ümit karanlı senemizde 2 li forvet oynardık arkaya da iliç i koyar kanatlarla beraber aşırı derecede hucuma dönük oynardık.Cok gol atar ancak kolay da gol yerdik.Yine öyle bir anlayıs şimdide olsa o zaman düsük bir ihtimal de olsa 7 gol atabiliriz diyebilirdim daha dogrusu anormal gelmezdi bana.Ama o zaman da 7-0 degil 7-3,7-4 biterdi mac :D

Bazı maçlar vardır zaten hem takım hem taraftar hisseder galip gelineceğini maçtan önce. Birde bazı 'acaba' maçları vardır. Her ne kadar takıma güvenilsede bir tereddüt olur takım ve taraftarda. İşte öyle bir maç olacak Bursa maçı. Takımımız malesef 2 sezondur bu acaba? lı maçlarda umduğumuzu veremedi. Eğer Ünal Başkanın dediği gibi güzel günler göreceksek bu maç bizim için kırılma noktası olmak zorunda. Galatasaray artık kendi evinde kim olursa olsun rahat geçebilmeli. Geçen sene Fener'i başarılı kılan kendi evinde kaybetmediği puanlardı. Bizim de bunu başaramamamız için hiçbir neden yok kesinlikle...

Bu maçın öneminin taraftar da, yönetim de , teknik heyet de, futbolcular da farkında. Tüm camianın konsantrasyonu üst düzeyde. Sonunda yeni takımımızın gerçek performansını izleyeceğiz. Engin-Melo-Selçuk üçlüsü, N diaye-Adem-Batalla üçlüsünden daha sert ve onları sindirebilir. Bursa'nın hücum gücünü sınırlı buluyorum. Teknik oyuncular az ama fiziği yerinde ve sistem oyuncuları var Turgay gibi, Ozan gibi.

Kısacası Bursaspor'u konsantrasyonumuzu bozmazsak rahat yenebiliriz diye düşünüyorum. Özellikle Bursa kapandığı zaman, Elmander'e çok iş düşecek. Ortasahada özellikle Engin'in Elmander'i duvar olarak kullanıp ceza sahasına fuleli koşular yapıp tehlikeli olması lazım. Veya kanat akınlarında orta üçlüde en az 1 i cezasahasında olması lazım.

Evimizde maç vermek yok!

Üst Alt