Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 499 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu dediğim direkt taktiksel bir durum. Defans yardımı zayıf kanatlar önünde iki tane forvet koyup arkalarına da Lincoln'ü koyuyorlar. Bekler zaten defans yönünden zayıf. 2 stoper ve ön libero dışında defansif adamları olmuyor.

Taraftar ve önde baskı özelinde değerlendirilebilecek bir durum değil kesinlikle.

Bu formasyanda ısrar ederse daha çok görürüz aynı senaryoyu.
Taktiksel sıkıntı olduğu aşikar , benim dediğim bir etken olduğunu düşünüyorum yoksa bu kadar kendi evinde gol yemek taktik olayını geçiyor biliyoruz ki futbol biraz da piskolojik bir oyun düşünsene hep bir homurdanma var taraftarda insan bi önce gol atmaya bakar atamayınca baskı artıyor. İnşallah senin dediğin gibi değiştirmezler hep böyle giderler. Jesus transferleri kesinlikte zaten fiyasko şu ana kadar.

Mesajı Gönderen: Kerem Kaşıkcı:cLink:3656640
Lemos dün herkesi şaşırttı fizik olarak da ciddi anlamda gelişmiş ilk geldiğinde Rossi gibi çelimsizdi gustavo yerine her türlü oynar yeni stoper gelene kadar

Ümraniye düşer mi diyorsun ? Kerim bu sıralar neden ben senle aynı görüşte olmamaya başladım :) Ümraniye ilk 10 da olur diyorum. Gel seninle küçük bir iddia yapalım :)
8 eylülde konuşalım, Fener maçındaki kadroları as kadro olursa düşerler, %100 oyuncu alacaklardır.

İyi top oynuyorlar ama defans ve hücum hattı direkt ikinci lig seviyesi.

Sen iyi top oynuyorlar diye ilk 10 diyorsun anlıyorum da bu oyuncu grubuyla zor. Giresun mesela ADS maçında çok iyi oynadı ama ADS kaliteli ayaklrla 2 gol atıp çözdü maçı.

8 eylülde konuşalım, Fener maçındaki kadroları as kadro olursa düşerler, %100 oyuncu alacaklardır.

İyi top oynuyorlar ama defans ve hücum hattı direkt ikinci lig seviyesi.

Sen iyi top oynuyorlar diye ilk 10 diyorsun anlıyorum da bu oyuncu grubuyla zor. Giresun mesela ADS maçında çok iyi oynadı ama ADS kaliteli ayaklrla 2 gol atıp çözdü maçı.
İşlerimden dolayı çok maç izleyemiyorum sadece 3 büyüklerin izleyebiliyorum açıkcası. Bilmiyorum ya acayip beğendim avrupa takımı gibi çıkıyorlar hucüma . Mutlaka yapacaklardır transfer sezonu bitsin ona göre değerlendiririz birlikte.

önce başkanı sonra hiç vakit kaybetmeden 1954 doğumlu jorge jesus'u şutlamaları lazım ama yapamazlar tabi. 55 tane de forvet fln alsalar fenerden bir bok olmaz, iş bilmez başkan, yürüyen ölü jesus.

İşlerimden dolayı çok maç izleyemiyorum sadece 3 büyüklerin izleyebiliyorum açıkcası. Bilmiyorum ya acayip beğendim avrupa takımı gibi çıkıyorlar hucüma . Mutlaka yapacaklardır transfer sezonu bitsin ona göre değerlendiririz birlikte.
Göz ucuyla baktım özlemden dolayı biraz da, genel kanı da o yöndeydi Giresun ADS maçı için.

Ligdeki en az 10 takımın kadrosu güncel olarak rezil durumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt