Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler

Bana gore Djiku'nun pozisyonu penaltiya sebebiyet veren asil pozisyon. Zaten Livakovic Manaj duserken ayagina darbede bulunuyor. Bence de o darbe de penalti ama ben hakemlerin Djiku'ya odaklanmalarini tercih ederim.

@Adnan Korkut

@Özgür Özel
Zaten ilk pozisyon o olduğu için normalde onu da göstermeli belki de o kontak noktasını da göstermiştir ama o pozisyonu atlamalarının sebebi Djiku'ya kart lazım hatta topla alakası olmadığı için kırmızıya yakın pozisyon çünkü Djiku'nun topa dokunma ihtimali yok rakibi bozmak için vuruyor kırmızı veremeyeceği için onu göremezden gelip diğerini verdi orta hakem benim tahminim.

Bana gore Djiku'nun pozisyonu penaltiya sebebiyet veren asil pozisyon. Zaten Livakovic Manaj duserken ayagina darbede bulunuyor. Bence de o darbe de penalti ama ben hakemlerin Djiku'ya odaklanmalarini tercih ederim.

@Adnan Korkut

@Özgür Özel
Renktaş ne fark eder ki Buna benzer milyon tane penaltı verildi Arkadaşlar anlatmış yukarda daha taze olimpiyakos maçında aynı hareket penaltı verildi. İsmail bile basın toplantısında penaltı değil diyemedi. Şampiyonluk yarışımdaki takıma ağır dedi. Ki saçmaladı zaten. Sen niye takılıyosun buna. Net penaltı işte Ama anlıyorum senide. Emre malokların filan yaptıklarını gördükten sonra doğal böyle düşünmen. Fener taraftarları bile itiraf etti sonunda kayrıldıklarını keşke Türk hakem olsa diyolar :)

biz fenerbahçeyiz. bizi şampiyonluklar büyük takım yapmadı. şaibeli şampiyonlukları olmasa çerkezköyspor'dan farkı olmayan takımlarla aramızdaki fark bu. biz kupasız da büyüğüz. onlar şaibeli şampiyonluklarla ancak bize rakip olurlar.

ne sizi büyük takım yaptı
eşşeğin çükü mü

kulübünüzün resmi adı şikebahçe olmuş, soytarı gibi kendi kendinize haketmeden 5. yıldızı takmışsınız, süper kupada karşımıza çıkamayacak derecede namertsiniz, ligden çekilecem deyip ertesi hafta pişkin pişkin maça çıkacak kadar da şerefsizsiniz
gelmiş utanmadan bizim şampiyonluklarımıza laf ediyorsunuz

sahtekar hobbitler sizi

hadi şimdi gidin...
images

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt