Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler

Servet'indi galiba bir röportajında okumuştum,Erciyes maçı sonu Bjk-GS berabere bitti sanıp sevinmeye hazırlanırken Kabze'nin golüyle şoka uğramıştık,biz Denizli'de değil orada kaybettik şampiyonluğu demişti.
Hasan Kabzenin golü gelmeden önce lig tv yayını yarım ekranda bizim maçı, diğer yarım ekranda da maçı bitmiş fb’li futbolcuların kulağında kulaklıklarla heyecanla bizim maçı dinlediğini ve bitmesini beklediğini gösteriyordu.

Kabzenin golü geldiğinde başta Tuncay olmak üzere diğer topçuların yüz ifadeleri dün gibi aklımda, gerçekten inanılmaz bir zevk vermişti bana onları o an öyle görmek.

devre arasında sarı giyindi bu arada.

koçlarla oyuncularla devre arası sahada röportaj yapan kadınsa tabi
Bu kırmızı giyinen hanımefendi fransiz muhabirmis. Senin bahsettiğin kişi ssport muhabiri Deniz Aksoy. O da sarı giyinip lacivert oje sürmüş. Maçtan sonra genelde resim veya story atar ama yenilince pek bir şey göremedik hahhha.

Bir de sanki gala'ya gider gibi giyinmiyor mu. Çok abartı buluyorum böyle giyinmeyi bir muhabir için.

Üst Alt