Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler

Bu karı geçen sene de GS tam şampiyon oldum derken fb tarihi bir geri dönüşle şampiyon olacak dememişmiydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa başka bir falcı şarlatanmıydı o acaba?

https://x.com/futbolder/status/1644997104274751499

Bunlar inanılmaz insanlar ya. Farklı zamanlarda farklı şeyler söyleyip tuttu diye üfürüyorlar işte. Bunlara sorgusuz sualsiz inananların cinci hocalara kendini elleten cüheladan farkı yok.

https://x.com/futbolder/status/1644997104274751499

Bunlar inanılmaz insanlar ya. Farklı zamanlarda farklı şeyler söyleyip tuttu diye üfürüyorlar işte. Bunlara sorgusuz sualsiz inananların cinci hocalara kendini elleten cüheladan farkı yok.
Benim gözümde Sergen bundan daha astrolog. Hiç değilse doğum tarihi kötü şans falan biseylere bakıp biliyordu. Misal fred bu sene cok sakatlık gecirecek demişti yazın. Bildi çocuk. Sergen >Meral

Ne kadar kicini da yirtsan o Eurolaegue A lisansini almadikca bos is. Istenen seviyede sponsoru ancak o lisansla bulursun. Gidip fb'nin seviyesine cikacagiz diye onlar gibi her senee milyon eurolar zarar etmeye gerek var mi?
Katılıyorum kesinlikle haklısın ama bir yerden de başlamamız gerekiyor .ne kadar harcarız onu bilemem ama winner bir takım yaratmamız şart.Şuan forumda anket yapsak ilk beşi sayabilecek 10 kişi zor çıkabilir ben dahil ,ilgilenmiyoruz" tahmini".İlgi alakayı geri getirmek gerekiyor öncelikli olarak.Yıllardır çok örseledik .Hakeza voleybolda aynı şekilde.

Dün bir tanesi ile konuşuyoruz.

42 yaşında koskoca adam.

Tüm dünyasını "fenerinboğası1907" ve türevi onlarca ZEHİRLİ fb sosyal medya hesabının ortaya sıçtığı fikirlere göre kurmuş, kendi fikri bile olmayan, fanatizimden g. deliği sigara bastırılmış gibi yanım yanım yanan bir adam.

Artık ümitlerini kesmiş. Gs buradan bırakmaz diyor.

Ancak ligin açık ara en iyi kadrosu fb'de imiş ve açık ara şampiyon olmalıymış. Bakın bir tık iyi, iki tık iyi de değil. AÇİK ARA.

fb'in bu açık ara kadrosunun şampiyon olamamasının tek nedeni de İsmail Kartal imiş.

Gs geçen sene çok daha iyi oynuyormuş, bu seneki transferleri tutmamış ve geçen seneden daha kötü imiş. Fb daha iyi imiş.

Takımları buraya kadar Dzeko, Tadic ve Fred gibi üç lider oyuncusu sayesinde gelmiş.

Şimdi bu adama:

"allahın gerizekalısı" diyip, fanatizimden körelmiş beyninin içine düştüğü hezeyanı madde madde açıklayabilirdim ancak hiç uğraşmadım.

İsmail Kartal ile ilgili düşüncelerine katılım gösterip, beraber bol bol sövdük.

ROK taktiği bu. Sanki fb'yi takdir edip önemsiyormuş gibi yapıyorsun hemen yiyorlar. Kendi hocalarına bile sövdürüyorlar.

Zuhahahaha :ddd

Ulan bir kez olsun adam gibi tebrik etmesini öğrenin, bir kez olsun başarısız olduğunuzu kabul edip özeleştiri yapın. Diğer maçları geçtim, bizle yaptığınız son iki maçtır isabetli şutunuz bile yok.
Hala kumpasmış tff' ymiş hayali düşman üretmeye doymayan sefil bir algı operasyonuna bağlı yaşıyorsunuz. Bu kadar toksik bir topluluk dünyanın hiçbir yerinde yoktur.

Renkli bölümü okumanız yeterli... Sivri sinek bunlardan daha zekalıdır, bu moronluk ve mongolluk seviyesi, gerçekten fazla, hıyar ya, insan şu Avrupa'da biz daha başarılıyız demeye utanır hadi diğerlerini geçtim, süzme oğlu süzme, sorsan kelli felli 50 yaşında adamdır ha bu, iyi yaşamış bu zamana kadar.

Ekli dosyayı görüntüle 241199
Son 34 sezonu hesaplayacağım çok merak ettim bu herif doğru mu söylüyor acaba

42 yaşında koskoca adam.

Tüm dünyasını "fenerinboğası1907" ve türevi onlarca ZEHİRLİ fb sosyal medya hesabının ortaya sıçtığı fikirlere göre kurmuş, kendi fikri bile olmayan, fanatizimden g. deliği sigara bastırılmış gibi yanım yanım yanan bir adam.

Ancak ligin açık ara en iyi kadrosu fb'de imiş ve açık ara şampiyon olmalıymış. Bakın bir tık iyi, iki tık iyi de değil. AÇİK ARA.

fb'in bu açık ara kadrosunun şampiyon olamamasının tek nedeni de İsmail Kartal imiş.

Gs geçen sene çok daha iyi oynuyormuş, bu seneki transferleri tutmamış ve geçen seneden daha kötü imiş. Fb daha iyi imiş.

Takımları buraya kadar Dzeko, Tadic ve Fred gibi üç lider oyuncusu sayesinde gelmiş.

Şimdi bu adama:

"allahın gerizekalısı" diyip, fanatizimden körelmiş beyninin içine düştüğü hezeyanı madde madde açıklayabilirdim ancak hiç uğraşmadım.

İsmail Kartal ile ilgili düşüncelerine katılım gösterip, beraber bol bol sövdük.

ROK taktiği bu. Sanki fb'yi takdir edip önemsiyormuş gibi yapıyorsun hemen yiyorlar. Kendi hocalarına bile sövdürüyorlar.

Ugraşma renktaş başaramazsın zaten bunlara doğruyu göstermeyi. Eskilerin bir lafı var akıl s.k değil ki sokasın diye. Yoksa yoktur beyinlerinin içinde beyhude çabalamış olursun.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

42 yaşında koskoca adam.

Şimdi bu adama:

yarın ben de bizim maçı fbli bi arkadaşla izleyeceğim. gol attıkça muhtemelen beraberce ismail kartalı anarız

ben şu son "bilmem kaç yılda şu kadar puan topladık" zırvalarını da br türlü anlayamıyorum. diyelim ki son 20 yılda en çok puanı sen topladın. ee?

birisi şu gerizekalılara "bir takımın 20 yıl da üst üste ikinci olabileceğini, o 20 yıl boyunca da 20 farklı takımın şampiyon olabileceğini ve 20 yıllık puanlar toplandığında, o hiç şampiyon olamamış, hep ikinci olan takımın, en çok puan toplayan takım olabileceğini" anlatmalı.

bunlar işi iyice deliliğe vurdu. argumanlara bak allah aşkına :d

Üst Alt