Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler

ben şu son "bilmem kaç yılda şu kadar puan topladık" zırvalarını da br türlü anlayamıyorum. diyelim ki son 20 yılda en çok puanı sen topladın. ee?

birisi şu gerizekalılara "bir takımın 20 yıl da üst üste ikinci olabileceğini, o 20 yıl boyunca da 20 farklı takımın şampiyon olabileceğini ve 20 yıllık puanlar toplandığında, o hiç şampiyon olamamış, hep ikinci olan takımın, en çok puan toplayan takım olabileceğini" anlatmalı.

bunlar işi iyice deliliğe vurdu. argumanlara bak allah aşkına :d
TFF bunların dediğini yapsa,mesela yaz transfer döneminden sonra lig sıfırdan başlamak yerine puan durumu mayısta kaldığı yerden devam etse ve 5 senenin sonunda en çok puan toplayan şampiyon ilan edilse,bu mallar şampiyon olacaklarını mı düşünüyor mesela?GS kötü gittiği sezonlarda salıyor,bu sefer bunu yapmayacak gelecek yıla etkisi olduğu için.

ben şu son "bilmem kaç yılda şu kadar puan topladık" zırvalarını da br türlü anlayamıyorum. diyelim ki son 20 yılda en çok puanı sen topladın. ee?

birisi şu gerizekalılara "bir takımın 20 yıl da üst üste ikinci olabileceğini, o 20 yıl boyunca da 20 farklı takımın şampiyon olabileceğini ve 20 yıllık puanlar toplandığında, o hiç şampiyon olamamış, hep ikinci olan takımın, en çok puan toplayan takım olabileceğini" anlatmalı.

Harbi çok saçma bu olay ya 😁 iyice kafayı yediler. Mesela seneye ankaragücü şampiyoj olsa nolacak yani? Fb'den son 5 sezon daha az puan aldi diye sampiyonluğu sayılmayacsk mi? 🤣

Aşağıdaki skorlarla 3-1 kaybedilmiş bir voleybol maçı için galibiyet talep etmeyle aynı durum.
25-23/25-22/12-25/25-20

Son 34 sezonu hesaplayacağım çok merak ettim bu herif doğru mu söylüyor acaba

Ekşi sözlük te biri son 10 seneyi hesaplamış Veli Baltacı paylaşmıştı.

Biz 706 puan
Fb 704 puan
Bşk 690 filan mı ne

Son 30 senede de durum aynıdır muht. Fakat ben Avrupa ya takıldım. Ulan deve 1 tane şamp ligi çeyrek finalin 1 tane de uefa yarı finalin var onda da pilzenlerle filan oynadın çıktın.

Salaklar vallahi.

kalan 5 haftada 9-10 puan toplasalar 95-96 puan alsalar kaba taslak diyelim.

bak bunlar bi 10 yıl sonra falan bu sezon için de, "96 puan ile şampiyon olamadı bu takım" "araştırılsın" "şampiyonluğumuz çalındı" falan diye dezenformasyon yapacaklar muhtemelen.

ulan neden olamadın? çünkü rakibin senden daha fazla puan topladı. bu kadar basit.

2019'da mı ne city 98 l'pool 97 bitirdi ligi. herkes yarışın tadını çıkardı ve sonunda birbirini tebrik etti.

bir de bize düşen rakibe bak yahu :/

Fenerliler ile futbol yasa herhangi bir spor dalı için kesinlikle tartışmaya girmeyin. Haksızlığı hak olarak gören garip bir canlı türüdür onlar. Tüm Galaksi onlara karşıdır.
Fb aleyhine aslında doğru olan bir kararda: Bizi şampiyon yapmayacaklar, takımı ligden çekin o bu şu.

Fb lehine düpedüz haksız bir kararda: puhahah koyduk mu kudurun

Bizzat gözlemlediğimiz bir vaziyettir ağabey.

Üst Alt