Ralf Rangnick: "Her bölgeye transfer istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ralf Rangnick: "Her bölgeye transfer istiyorum"

raf_2446.jpg

Sezon sonuna kadar Manchester United'ın teknik direktörlüğünü yapacak olan Ralf Rangnick, her bölgeye transfer istediğini söyledi.

Hemen hemen her pozisyonun geliştirilmesi gerektiğini söyleyen Rangnick, "Kaleci hariç, her mevkiiyi geliştirmemiz gerekli. Bizim takıma güç katacak isimlere ihtiyacımız var. Her bölgeye transfer istiyorum"

Sözlerine devam eden Alman çalıştırıcı, "Yönetime daha önce bazı futbolcu önerilerinde bulundum. Kulüp yönetimi o isimlerle ilgilenip ilgilenmeyeceğinin kararını verecektir. Ancak takımın genel bir yeniden yapılanmaya ihtiyacı var. 3-4 transfer yeterli olmaz." ifadelerini kullandı.

Mükemmel bir kadro kurarsında bazı pozisyonlara yeterince kaynak ayıramadığından idare etsin yeter dersin.

Mesela rieranın sol bek oynaması veya Danynin o mükemmel kadroda stoper oynaması gibi.

Real Madrid gibi büyük takımlarla eşleşmedikçe bu idare etsin denilen isimler pek sırıtmaz takımda kaynar. Dün izlediğim United kadrosu iki-üç isim hariç idare etsin kıvamında oyunculardan kuruluydu.

gittikleri takımda hepsi iş yapar ama buradaki kimya maalesef tutmamış. Fergusonun 2013 deki kadrosuda dönemin takımlarına kıyasla mükemmel değildi ama sağlam iskeleti sayesinde başarılı oldu.

Üst Alt