Randers Maçı Kamp Kadromuz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Marcaoya ayar verilmesi güzel. Sanırım sağlam cezalar verilecek. Göndermeyeceğimizde aşikar. Süreç doğru yönetilirse Marcaonun performansı %30 yukarı çıkacaktır. Hayırlısı diyelim

Marcao zaten sarı kart cezalısı olduğu için kadroya alınmamış. Yani bu yumruktan kaynaklanan bir disiplin cezası değil. Direkt kırmızı gördüğü için Hatay ve Kasımpaşa maçlarında da banko olmayacak. Kulübün ceza verip vermediğini Randers'le oynanacak rövanş maçında göreceğiz..

Kadro dışı mı değil mi hafta sonuna göreceğiz ancak yani.
Ya kırmızı kart gördü, tedbirli olarak PFDK'na sevk edildi herif neyini göreceksiniz?
Kulüp ne kadar kadro dışı bıraktığını açıklayınca göreceğiz ki zaten kulüp de PFDK'nın verdiği ceza kadar kadro dışı bırakır.
O arada psikolog ile görüşmelerini sürdürsünler bitsin gitsin.
Adamın futbolcu Stoke'ta oynamış abisi 2017 yılında kalp krizinden ölmüş belli ki sorunlu bi yaşantısı var.

Yedi bi bok, anlarlar hatalarını görüşürler uzmanlarıyla. İkisi görüşür konuşur anlaşır ya da anlaşamaz.
Artık oynayamam diyen de satılır gider.

Kerem de hatasını anlamıştır herhalde, çok kötü oynadığı maçta maç boyu el kol çekecek seviyede bir futbolcu değil.

Bizim işimiz desteklemek.

Son düzenleme:
Ya kırmızı kart gördü, tedbirli olarak PFDK'na sevk edildi herif neyini göreceksiniz?
Kulüp ne kadar kadro dışı bıraktığını açıklayınca göreceğiz ki zaten kulüp de PFDK'nın verdiği ceza kadar kadro dışı bırakır.
O arada psikolog ile görüşmelerini sürdürsünler bitsin gitsin.
Adamın futbolcu Stoke'ta oynamış abisi 2017 yılında kalp krizinden ölmüş belli ki sorunlu bi yaşantısı var.

Yedi bi bok, anlarlar hatalarını görüşürler uzmanlarıyla. İkisi görüşür konuşur anlaşır ya da anlaşamaz.
Artık oynayamam diyen de satılır gider.

Kerem de hatasını anlamıştır herhalde, çok kötü oynadığı maçta maç boyu el kol çekecek seviyede bir futbolcu değil.

Bizim işimiz desteklemek.

Açıklama yaparlar hafta sonuna kadar minvalinde yazdım.

Sen destekle ben desteklemiyorum böyle bir hareketi yapan adamı.

Üst Alt