"Range Rover'ım var emniyet kemeri takmam" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Range Rover'ım var emniyet kemeri takmam"

Ehliyet kursunda bunlar anlatılmıyor herhalde

Eğitim şart

türkiyede hicbir bok anlatilmiyor sürücü kurslarinda
ben gecen cok yogun bir yagmur altinda kullandim arabayi
50metre önünü göremiyorsun baya siddetli yani
bu durumlarda ben hem farlari hem sis farlarini acarim ve öyle yoluma devam ederim
diger insanlar beni daha rahat görebilsin diye
yanimdan 2-3 tane sürücü adayi gecti hicbirinde far yanmiyordu
bak sisleri gectim normal farlar bile kapaliydi
kursu yöneten kisiden cok ciddi bir kural ihlali aslinda ama ona ragmen diger insanlara egitim vermeye devam edebiliyorlar
trafik polisleri de bakmiyor böyle seylere
sonra da neden kaza oluyor insanlar ölüyor diye soruyorlar
iste böyle gavatlar yüzünden

türkiyede hicbir bok anlatilmiyor sürücü kurslarinda
ben gecen cok yogun bir yagmur altinda kullandim arabayi
50metre önünü göremiyorsun baya siddetli yani
bu durumlarda ben hem farlari hem sis farlarini acarim ve öyle yoluma devam ederim
diger insanlar beni daha rahat görebilsin diye
yanimdan 2-3 tane sürücü adayi gecti hicbirinde far yanmiyordu
bak sisleri gectim normal farlar bile kapaliydi
kursu yöneten kisiden cok ciddi bir kural ihlali aslinda ama ona ragmen diger insanlara egitim vermeye devam edebiliyorlar
trafik polisleri de bakmiyor böyle seylere
sonra da neden kaza oluyor insanlar ölüyor diye soruyorlar
iste böyle gavatlar yüzünden
Geceleri bile farları kapalı olupta motor veya araba sürenler var. Avrupa'daki gibi aydınlatma da yok yollarda. Her yer karanlık

Eğitim şart

dün de misal neredeyse ölüyordum
köy yollari aydinlatma konusunda cok kötüdür
uzunlari yakmadigin sürece normal farlar ile virajlari falan pek göremezsin
dün carsida islerim bittikten sonra yola ciktim aksam olmustu karanlikti ortalik
iste bizim köyden bir önceki köyün yoluna girdim
bombos uzun bir yolu vardir
normalde aracla sürat yapabilirsiniz buarda yani
ben de biraz gaza bastim ilerliyorum ama önümü de görmüyorum
böyle durumlarda hep selektör yaparim 1 2 saniyeligine tüm yolu göreyim diye
iste yine öyle selektör yaptiktan sonra önümde farlari kapali olan bir tarim aracini fark ettim son anda
fren yapip yola atmasam kendimi kesin carpisirdik
serefsizin oglu sakin sakin hicbir yokmus gibi öyle devam ediyordu
acayip sinirlendim ya
selektör yapmasam kesin ölürdüm
türkiyede trafik cok tehlikeli
önce digerlerine sonra kendinize dikkat etmeniz gerekiyor

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

dün de misal neredeyse ölüyordum
köy yollari aydinlatma konusunda cok kötüdür
uzunlari yakmadigin sürece normal farlar ile virajlari falan pek göremezsin
dün carsida islerim bittikten sonra yola ciktim aksam olmustu karanlikti ortalik
iste bizim köyden bir önceki köyün yoluna girdim
bombos uzun bir yolu vardir
normalde aracla sürat yapabilirsiniz buarda yani
ben de biraz gaza bastim ilerliyorum ama önümü de görmüyorum
böyle durumlarda hep selektör yaparim 1 2 saniyeligine tüm yolu göreyim diye
iste yine öyle selektör yaptiktan sonra önümde farlari kapali olan bir tarim aracini fark ettim son anda
fren yapip yola atmasam kendimi kesin carpisirdik
serefsizin oglu sakin sakin hicbir yokmus gibi öyle devam ediyordu
acayip sinirlendim ya
selektör yapmasam kesin ölürdüm
türkiyede trafik cok tehlikeli
önce digerlerine sonra kendinize dikkat etmeniz gerekiyor

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Ben Türkiye ye gidince olabildigi kadar az araba kullanmaya caba gösteriyorum. Birincisi en sakin insani bile cileden cikariyorlar, ikinci basina her an hersey gelebilir.

Bu yüzden metro otobüs vs falan toplu tasimalari kullaniyorum cogunlukla. Uzun yola arabayla cikiyorum sadece, otoban da sehir icinde oldugu kadar sinir etmiyorlar en azindan. Salak salak cok tehlikeli yerlerde sollayanlar var ama artik ona da katlaniyorsun bir zaman sonra.

3 geliş 3 gidiş yapmışlar yolları. Boyuna adamlar sol şeridi ihlal ediyorlar tabi kendini kral zannediyorlar. Sağdan sollayanlar suçlu oluyor. Sonra trafik neden tıkanıyor diye veryansın ediyorlar

Eğitim şart

Ben Türkiye ye gidince olabildigi kadar az araba kullanmaya caba gösteriyorum. Birincisi en sakin insani bile cileden cikariyorlar, ikinci basina her an hersey gelebilir.

Bu yüzden metro otobüs vs falan toplu tasimalari kullaniyorum cogunlukla. Uzun yola arabayla cikiyorum sadece, otoban da sehir icinde oldugu kadar sinir etmiyorlar en azindan. Salak salak cok tehlikeli yerlerde sollayanlar var ama artik ona da katlaniyorsun bir zaman sonra.

Türkiyede meydana gelen kazalar ve ölümler gayet normal. Insanlarin araba sürme sekline göre az bile insan ölüyor.

türkiyedeki son nesil gençlik, arabayı yanlamak için alıyor, drift yapıp son ses müzikle caddede gezmek tofaşı ile hava yapmak istiyor.

tofaş dediğin şey araba değil bir kere kimsenin almasını önermem. biraz üstüne koyarak en basit fiat arabalarını alsınlar en azından olası kazada ikiye ayrılmaktan kurtulurlar yaşama şansları istatistiki olarak mevcut olabilir. Küçümsediğimden demiyorum. bugün asgari ücretli birisi bile rahatlıkla opel'in tofaştan daha iyi olan arabalarını alabilir. bi audiyi kısa vade de alamazsınız ama opel gibi bir aracı alırsınız, toyota evet alırsınız. kimsenin tofaş denilen yıkık arabaya binmesini önermem. kimsenin canı bundan önemli değildir. canınızı biraz daha sevin ve lütfen onlara binmeyin. sıradan bir arabayla çarpışsanız sizi ezerler o araba ile, gerek yok.

hanımefendi gemi kaptanıymış, sözlük okurken şöyle bir denk gelmiştim. 15-30 bin tl arasında gelirleri oluyor kaptanların. hava pilotlarından da daha iyi ücret sahibiler. buna lafımda yok. gelir adaletsizliğinin tartışılması gereken yer burası değil. çalışıp almış ve hava atıyorda olabilir, ama bu zeka ile hava atmayı becerememesinide normal karşılamanın yanında sahip olduğu zeka ile gemi kaptanlığına kadar gelip hala da bu işi yapıyor olmasını garipsedim.

ciddiye alınacak bir şahsiyet olmamasına rağmen, milletimiz vajinaperest bir millet olduğu için (erkekler) böyle dişilerinde prim yapmasına kimse bir şey diyemez, öyle bir hakkı türk erkeklerinin bulunmamaktadır.

türkiyedeki son nesil gençlik, arabayı yanlamak için alıyor, drift yapıp son ses müzikle caddede gezmek tofaşı ile hava yapmak istiyor.

tofaş dediğin şey araba değil bir kere kimsenin almasını önermem. biraz üstüne koyarak en basit fiat arabalarını alsınlar en azından olası kazada ikiye ayrılmaktan kurtulurlar yaşama şansları istatistiki olarak mevcut olabilir. Küçümsediğimden demiyorum. bugün asgari ücretli birisi bile rahatlıkla opel'in tofaştan daha iyi olan arabalarını alabilir. bi audiyi kısa vade de alamazsınız ama opel gibi bir aracı alırsınız, toyota evet alırsınız. kimsenin tofaş denilen yıkık arabaya binmesini önermem. kimsenin canı bundan önemli değildir. canınızı biraz daha sevin ve lütfen onlara binmeyin. sıradan bir arabayla çarpışsanız sizi ezerler o araba ile, gerek yok.

hanımefendi gemi kaptanıymış, sözlük okurken şöyle bir denk gelmiştim. 15-30 bin tl arasında gelirleri oluyor kaptanların. hava pilotlarından da daha iyi ücret sahibiler. buna lafımda yok. gelir adaletsizliğinin tartışılması gereken yer burası değil. çalışıp almış ve hava atıyorda olabilir, ama bu zeka ile hava atmayı becerememesinide normal karşılamanın yanında sahip olduğu zeka ile gemi kaptanlığına kadar gelip hala da bu işi yapıyor olmasını garipsedim.

ciddiye alınacak bir şahsiyet olmamasına rağmen, milletimiz vajinaperest bir millet olduğu için (erkekler) böyle dişilerinde prim yapmasına kimse bir şey diyemez, öyle bir hakkı türk erkeklerinin bulunmamaktadır.

Devlet olarak Tofas Dogan vs. arabaya benzeyen tabutlarin alim satimini yasaklarsin olur biter. Diger yazdiklarina katiliyorum.

Devlet olarak Tofas Dogan vs. arabaya benzeyen tabutlarin alim satimini yasaklarsin olur biter. Diger yazdiklarina katiliyorum.

sevgili oğuz,

bu devletten kimse bir şey beklememeli, bir karar alıp yürütecek gücüde iradesi de yok. devlet senin benim canımı düşünerek böyle bir karar alamaz. Bu ülkenin adı türkiye, doğal olarak bunu insanların kendisi düşünüp uygulamalı. devletten bekleyeceksek daha çok ölürüz

sevgili oğuz,

bu devletten kimse bir şey beklememeli, bir karar alıp yürütecek gücüde iradesi de yok. devlet senin benim canımı düşünerek böyle bir karar alamaz. Bu ülkenin adı türkiye, doğal olarak bunu insanların kendisi düşünüp uygulamalı. devletten bekleyeceksek daha çok ölürüz

Bence var. Yasakla kardesim seni engelleyen mi var? Ha ben bu yasagi getirirsem insanlarda bana kizar ve oy alamam derdinde isen, o zaman yasaklayamazsin. O zaman söyle güzel yol yaptim vs. bi naneye yaramaz cünkü o yaptigin yollarin üzerinde yine afedersiniz boktan boktan arabalar gezer.

Bu satislari yasaklamadan engellemenin diger yoluda insanlarin gelirini artirmak. Geliri cogalirsa gidip öyle dandik araba almaz kimse. Ekonomik durum en büyük etken bence.

Üst Alt