Rangers FC | Resmi Geçmiş Olsun Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rangers FC | Resmi Geçmiş Olsun Başlığı

Cevap: Rangers FC | Resmi Geçmiş Olsun Başlığı

Tugay transfer olduğunda Rangers'a çok fazla sempatim olmuştu. O günden beridir hala Rangers'ı çok severim doğal olarak celtic'den nefret ederim çok mide bulandırıcı formaları var. Biz Galatasaray'da çok zor dönemler geçirdik hem maddi hemde sportif başarı anlamında. Ama bu tür olaylar büyük takımı küçültmez. Onlar için kulübe destek olma zamanıdır bu destekte bizlerde yanlarındayız.

En büyük Celtin ulan !!!

ts

İşkoçya liginde Celtic'e sempatim var ama yinede Geçmiş olsun. İyi takımdır Rangers :ka21:

Bu celtic'in nesini seviyorsunuz yahu , hayatımda gördüğüm en iğrenç formaya sahipler

Bu celtic'in nesini seviyorsunuz yahu , hayatımda gördüğüm en iğrenç formaya sahipler

talkceltic gibi fenerbahce sempatizanı, her fırsatta bize giydiren bir forumun suphesiz hosuna gidecek burada yazan bazı postlar. [bu baslıga dalga mesajı yazanlar, daha oncede rica ettim inadına mı yapıyorsunuz bilmiyorum, eger kucuk bir gecmis olsun mesajı yazmak zor geliyorsa topik'e girmemeniz yeterlidir, ayriyetten Celtic taraftarı iseniz yazmayın abi bu kadar basit, Rangers'a ayıp olur hepsi bu, cunku adamların hepsi Galatasaray der turkiye dedigin zaman, bizim formalarımızı alırlar.. bu yuzden ayıklama yapmak zorundayım kusura bakmayın
smile.gif
]

talkceltic gibi fenerbahce sempatizanı, her fırsatta bize giydiren bir forumun suphesiz hosuna gidecek burada yazan bazı postlar. [bu baslıga dalga mesajı yazanlar, daha oncede rica ettim inadına mı yapıyorsunuz bilmiyorum, eger kucuk bir gecmis olsun mesajı yazmak zor geliyorsa topik'e girmemeniz yeterlidir, ayriyetten Celtic taraftarı iseniz yazmayın abi bu kadar basit, Rangers'a ayıp olur hepsi bu, cunku adamların hepsi Galatasaray der turkiye dedigin zaman, bizim formalarımızı alırlar.. bu yuzden ayıklama yapmak zorundayım kusura bakmayın
smile.gif
]

Haklısın renkdaş. Dalga geçenlerin mesajlarını editle. En doğru yol bu :tiphat:

bunlar EPL falan +diyorlardi ¿¿

neyse gecmis olsun

dios bendiga

Üst Alt