Rangers, Rıdvan Yılmaz'ı Transfer Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rangers, Rıdvan Yılmaz'ı Transfer Etti

Algıya bak satışta çok iyilermiş. En son sattıkları adam Medel o da 1.5 milyon euro, 10 sene geçti üzerinden.

Yerli sınırı varken yeri garanti olan bir yerliyi 4 milyon euro net + 2 milyon euro bonusla göndermek de ne kadar doğru tartışılır, sözleşme uzatmaz da elden kaçırırız diye korktular bariz.

Rıdvan da kötü oyuncu değil, Rangers daha yeni 25 milyon euroya sol bekini sattı, böyle fırsatları kovalarsan nispeten iyi fiyatlara satarsın.

Luş örneği verilmiş konu içerisinde, belki de Luş çalışmıyordur yeterince, gittiği hiç bir takımda as oyuncu dahi olamadı, olabilse zaten bugün Kazımcan alınmazdı, biraz da hatayı oyuncularda aramak lazım. Zamanında Berkant Göktan vardı, en çok genç milli olan oyuncuydu herhalde 1 kez bile A Milli olamadı, çalışmayan kaybeder sebep açık. Çalışan da Yunus gibi er ya da geç ekmeğini taştan çıkarır.

Bu cocugun avrupada yapabilecegini sanmiyorum. Şöyle keriz 3-5 keriz kulüp bulsak marcao gibi 10 tane daha oyuncu alırdık muhtemelen.

Ahmet de fazla oynamadi. Yunus hic oynamadan Anderlecht yapacakti. Genc takimlarda piyasasi olsa mutlaka isteyen olurdu.
Demek ki genc yas kategori turnovalarinda kendini gosterememis o yuzden belirttim aslinda ayrica A takim deneyimi yok. Ahmetcan yine gecen sezon ligin ikinci yarisinda A takimda forma sansi buldu. Genc turnovalarda da Ajax bunu yakindan takip etmis.

Demek ki genc yas kategori turnovalarinda kendini gosterememis o yuzden belirttim aslinda ayrica A takim deneyimi yok. Ahmetcan yine gecen sezon ligin ikinci yarisinda A takimda forma sansi buldu. Genc turnovalarda da Ajax bunu yakindan takip etmis.
Zaten ben de Anderlecht gibi takimlar da mı teklif getirmedi diye sordum. 2 - 3 milyon da olsa hic mi teklif yok?

Üst Alt