Rap mi Rock mı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rap mi Rock mı?

Cevap: Rap mi Rock mı?

Ne anlatayım?

Zevkini mi değiştirmemi istiyorsun ya da senin gibi milyonlarca dinleyicisi olan müzik türünü ve dinleyicisini tiye mi alayım?

Ya da hala müzik türü olup olmadığı tartışılan rap türüne ve dinleyicilerine laf mı atayım?

Peki Rock müziğin köklerine inip, "senin tohumun bile yoktu o zamanlar" giriş cümlesiyle mi başlamamı istersin?

Boş ver her ikimizde saçmalamayalım en iyisi.

Ben hayatımda bu kadar saçma anket gördüm evet. Ama buda iyi.

ayiptir sormasida daha boyle adamlar varmi rock industrisinde :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

yada biraktilarmi bunu?

david-mcgough-musician-paul-stanley-wearing-make-up-as-band-member-of-rock-group-kiss.jpg

Mushroom-Head.jpg

Ohoo adam KİSS'den girmiş. Babacım burası şov dünyası. Bu hazzı en iyi verenlerde bu işi her yönüyle uygulayanlardır. Glamciler ve Rock N Roll'cular böyle takılır. Thrash ve Black'ciler daha karanlık, Heavy metalciler daha sade takılır. Rock N Roll dünya müziğinin seyrini değiştirmiş ve en çok dinleyiciye sahip olmayı başarmıştır. Bugün 500 bin kişilik alanda Iron Maiden konseri yapsan 100 bin kişi daha dışarıda bekler.

rap ne ya. birini sandalyeye bağlayıp çin iskencesi yapıcaksan ise yarar sadece. rock'çım senden ozur diliyorum bu anket icin :(

Rap müziği sevmem,bir müzik öğretmenim söylemişti.Rep müziğin arkasına gazte bile okusak şarkı gibi gelirmiş.Doğru mu bilmiyorum ama rap'i sevmem.Rock iyidir iyi.

bence Rap Rock (galiba böyle bir müzik türü de var)

yani şarkıda bas gitar elektrogitar vs olacak ama şarkıyı söyleyen rap söyler gibi sözleri okuyacak

işte ben en çok onu seviyorum

Üst Alt