Rasim Ozan Kütahyalı


Kendisinden siyasi olarak nefret ederdim. Ama şike konusundaki dik duruşu, Galatasaray'ı egemen güçlere ezdirmeyişi takdire şayan bir durum. Türk Futbolu yükselecekse böyle dürüst, delikanlı adamlar sayesinde yükselecek.Helal olsun Rasim Ozan.
 
Cevap: Rasim Ozan KütahyalıAynen bende siyasi olarak nefret ettiğim bir insan ama futbol yorumu konusunda taktir ettim..
 
Cevap: Rasim Ozan Kütahyalınefret ederim kendisindenlakin selcuk yula ve bilimum ezikler karsısındaki tavrı hosuma gidiyor:ka21:
 
Cevap: Rasim Ozan Kütahyalıbu adamin kurt russell sacini ve 3. lig topcusu sakalini gorunce ve o igrenc pazarda domates satarmiscasina konusmasini duyunca direkman kakam geliyor
 
Cevap: Rasim Ozan KütahyalıNOT: Ahmat çakar'da koyu bi CIMBOMluBu adam Fenerbahceli. Esi ve cocuklari fanatik Fenerbahceli olan, Esi hatta kongre üyesi olan birinin bence Galatasarayli veya Besiktasli olma sansi yok. Bence 100% Fenerli. Besiktasli ise zaten Fenerli, her Besiktasli gibi gizli bir Fenerbahcelidir. Örnekler, Aybaba, Sinan Engin, Faik Isik, Emin Özkürt ve ve ve
 
Cevap: Rasim Ozan KütahyalıGeçen sene Ahmet Çakar'a bizzat kendim sormuştum "hangi takımlısınız?" diye. BJK'li olduğunu söylemişti bana.
 
Cevap: Rasim Ozan KütahyalıROK konusuna gelince, bende sevmem aslinda. Ama su sürecte ROK ve Baransu gibi adamlarin olmasi önemliydi. Yoks meydan Cavusoglu Yula Altinparmak Saatci gibi kalemsörlere kalacakdi.
 
Cevap: Rasim Ozan KütahyalıROK konusuna gelince, bende sevmem aslinda. Ama su sürecte ROK ve Baransu gibi adamlarin olmasi önemliydi. Yoks meydan Cavusoglu Yula Altinparmak Saatci gibi kalemsörlere kalacakdi.Mehmet Baransu konusunda aynı görüşte değilim. Kendisi Galatasaray'ın 2006 yılındaki Denizlispor maçı ile ilgili elinde belgeler olduğunu söyleyen, Galatasaray'ı şikenin içine çekmeye çalışan bir haindir.Ama tabi ki ne belge gösterebildi ne de başka birşey. Tabi fb'lilere karşı dik duruyor, bu yönden iyi.
 
Üst Alt