rasim ozan kütahyalı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Troll falan ama buyuk Galatasarayli. Bircok insanin söyleyemediğini troll ayagina guzelce soyluyor ve kendini dinlettiriyor. ROK cok zeki biri. Maalesef ulke standartlarini cok iyi bildiğinden bu bazen itici troll modunda ilerliyor. Ama topuzu kacirmaya yakin durumlar cok fazla. Dikkatli olmalı. Ikinci bir sakso durumunda kariyeri biter

Söyledikleri yenilir yutulur cinsten değil. Yarısı gerçekse vah ülkenin haline.

yahu bu adamın olayı nedir - effektifliği nedir.

Nagehan (karısı diye hatırlıyorum) ile siyasi strateji mi yapıyorlar sabah akşam acaba anlamıyorum. ikisinede mikrop gibi bakıyorum ama. yer gök birbirine girse bunlar aradan sıyrılırmış gibi çünkü sanki hep ikili ilişki kuarark ne tarafa kayarlarsa kurtarıyorlar gibime geliyor - ama tabi ne dinlerim, ne okurum , ne bakarım böyle insanlara - kafamda oluşan halleri bu.

Uslubü iğrenç - yüksek sesle konuşma bağırma etme - maganda gibi göğüs kıllarını servis etme (tip olarak) ...

pis bir herif.

yahu bu adamın olayı nedir - effektifliği nedir.

Nagehan (karısı diye hatırlıyorum) ile siyasi strateji mi yapıyorlar sabah akşam acaba anlamıyorum. ikisinede mikrop gibi bakıyorum ama. yer gök birbirine girse bunlar aradan sıyrılırmış gibi çünkü sanki hep ikili ilişki kuarark ne tarafa kayarlarsa kurtarıyorlar gibime geliyor - ama tabi ne dinlerim, ne okurum , ne bakarım böyle insanlara - kafamda oluşan halleri bu.

Uslubü iğrenç - yüksek sesle konuşma bağırma etme - maganda gibi göğüs kıllarını servis etme (tip olarak) ...

pis bir herif.
Maganda demeseydin iyyidi ya. Gömlek giydiğimde ben de üst 2 düğmeyi açarım :red:

ahmet çakar durup durup "trabzonda niye polis yoktu merak ediyorum??" dedi. Lafı "devlet tarafından da fenerbahçeye oyun oynanıyor'dur. " A getirdi.
rok da sertifikalı br tayyip Erdoğan sevdalisii olduğu için bunu direkt anladı ve çakar'a sallamaya basladi cakari baya baya morartti yayında. arabistan olayında çakarın gelen bir devlet telefonu sonucunda r yaptığını kendisinin çakar'ı kurtardığını falan da söyledi sıçtı ağzına bıraktı.

Özeti bu.

son programda ne söylemiş bilmiyorum izlemedim. genel anlamda bu adamı yorumlamak için 1 kelime yeterli sanırım.

Mal

Üst Alt