Real Betis'ten Cicaldau Hamlesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Real Betis'ten Cicaldau Hamlesi!

Real Betis'ten Cicaldau Hamlesi!​

İspanya'nın köklü kulüplerinden olan Real Betis, Galatasaray'ın Rumen futbolcusu Alexandru Cicaldau ile ilgileniyor. Real Betis'in hocası Pellegrini, Cicaldau'yu takımında görmek istiyor.​

1649163349855.png

Galatasaray'ın sezon başında Romanya'nın Universitatea Craiova takımından transfer ettiği ve bonservisine 6.5 milyon Euro ödediği Cicaldau için teklifler gelmeye devam ediyor.

Cicaldau'nun performansı zaman zaman eleştirilse de Rumen futbolcuya çok talip var. İtalya basınında yer alan haberlere göre Fiorentina ve Sampdoria takımları Cicaldau için Galatasaray'ın kapısını çalmaya hazırlanıyor. Hatta Sampdoria'nın 8 milyon Euro'luk bir teklifi var.

İspanya basınında çıkan haberlere göre ise, Real Betis'in Cicaldau'ya ilgisi var. Real Betis'in Şilili teknik direktörü Manuel Pellegrini, Alexandru Cicaldau'yu özellikle takımında görmek istiyor.

Bu sezon Galatasaray formasıyla 35 resmi maça çıkan Cicaldau, bu karşılaşmalarda 5 gol atarken 4 tane de asist yaptı. Transfermarkt verilerine göre 8 milyon Euro piyasa değeri olan oyuncu için Galatasaray, minimum 10 milyon Euro talep ediyor.

Cicaldau'nun sözleşmesinde 25 milyon Euro'luk serbest kalır maddesi olmasına rağmen, Galatasaray bu oyuncu için o kadar yüksek miktarlarda teklif almayacağını düşünüyor. Bu yüzden Cicaldau'ya talip olan takımlar ile masaya oturacak olan Galatasaray, 10 milyon Euro'nun üzerindeki teklifleri değerlendirmeye alacak.

Real Betis ve Sampdoria gibi takımlar şu anda Galatasaray ile transfer görüşmelerine başlamak istiyor. Ancak Burak Elmas yönetimi 30 Nisan'da yapılacak seçimlerin ardından görevlerinden ayrılacaklar. Bu yüzden transfer görüşmesi yapmak isteyen kulüpleri reddediyorlar.

bu çocuğa inancım hiç gitmedi keremde olduğu gibi.cicanın etrafındaki oyuncular gerçek bi 6 no ve 8 no olursa çok başarılı olacağından zerre şüphem yok.hayalet deniliyor bu çocuğa,ben bu çocuktaki tek hayaletliği hiç kimseye çaktırmadan ceza sahasında bittiğiyle görüyorum.onun dışında bi hayaletliğini görmedim olumsuz anlamda.

form düşüşü olmuş mu?evet olmuş ama covid olduktan sonra oldu.bu çocuk belliki covidi ağır yaşıyor,zaten bitik bi kondisyon çalışması vardı takımda ,bide bu covidide çabuk atlatamayınca ister sitemez uzun süreli sıkıntı yaşıyor.daha yeni yeni kendine geliyor,nitekim milli takımda gol attı karagümrükte asist.bu çocuk satılırsa asrın hatalarından biri yapılır.

Aslında kötü istatistikleri de yok. Hele ki takım bu kadar kötüyken. İşleyen bir takımda istatistiklerini çift hanelere çıkarabilirdi sanki. Ben kötü olduğunu düşünmüyorum. İlk gelişinde belli etmişti takımla birlikte o da güme gitti.

Morutan'da aynı şekilde. 3 gol 5 asist kötü değil o kadar az 11 çıkıp az süre almaya göre. Geliştirmediler çocuğu kenara attılar.

Aslında kötü istatistikleri de yok. Hele ki takım bu kadar kötüyken. İşleyen bir takımda istatistiklerini çift hanelere çıkarabilirdi sanki. Ben kötü olduğunu düşünmüyorum. İlk gelişinde belli etmişti takımla birlikte o da güme gitti.

Morutan'da aynı şekilde. 3 gol 5 asist kötü değil o kadar az 11 çıkıp az süre almaya göre. Geliştirmediler çocuğu kenara attılar.

Renktaş takımın aksamasının sebeblerinden biri zaten Cicaldau. O takıma uysaydı takım daha fazlasını vadedebilirdi. Kötü değil. Ama bizim sisteme ve takıma uyuşmadı. 8'ler 10'ler çerez parası Avrupa'da Cica için.

Bu arada bu adam belli ki İtalyanlar tarafından ilgi görüyor sürekli. İki İtalyan takımı, üstüne teknik direktörü İtalyan olan bir İspanyol takımı. Oradan yoğun bir istek var bu adama karşı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8-10M bu herif için deli para.

Camposla devam edilir umarim diyecem de sanmıyorum. Yerlerine yenilerini koymakta da satmakta da sorun yasamazdik en azindan.
Campos u unut artık kank. Önce başkan bulalım ne de olsa koskoca camiada sıraya girdi bütün nitelikli insanlar başkan olmak için. Hee beğenmedik(!) 6 ay sonra ibra etmeyiz yine, yenisini deneriz.

Üst Alt