Real Madrid CF Takip Başlığı - Sayfa 224 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu faşist monarşist camiayı gramm sevmem ama üç kere arka arkaya şampiyonlar ligini kazananı alkışlamak gerekir. Tebrikler

ADAM

DeJsRRxX0AA9C5k.jpg

Perez başgan bayağı keyifliydi bugün.

Bu yaz transfer döneminde ortalığın anasını ağlatacaktır şüphesiz.

sent via GSC

şu damperli kamyon benzema'ya citroen çekin yerine adam gibi forvet alın . senelerdir bu leşi nasıl takımda tutuyorsunuz zidane torpili bir yere kadar.

@Alper Altun reis daha iyi izlemistir reali bu sene ama bence su Benzema suratsizinin yerine artik bi tane forvet almalari lazim. Su Carvajal'in de sakat oldugu zaman o bölgede oyuncu yok. 2-3 oyuncu almalari lazim bence. 4 senedir ayni adamlar oynuyor 11'de :D
Forvet en az 2 senedir lazım orası kesin zaten.

Ben de fazla izlemedim bu sene bilmiyorum o yüzden ama kadroya takviyeler lazım burası kesin. Ligde erkenden patladılar CL de ise finale nasıl geldikleri malum ortada yani.

sent via GSC

Forvet en az 2 senedir lazım orası kesin zaten.

Ben de fazla izlemedim bu sene bilmiyorum o yüzden ama kadroya takviyeler lazım burası kesin. Ligde erkenden patladılar CL de ise finale nasıl geldikleri malum ortada yani.

sent via GSC
Genc oyunculari pek oynatmadilar bu sene, mesela Ceballos falan fazla sans bulamadi. Onu Florentino baskanimiz bize kiralasa süper olurdu ha. Gereken takviyeleri yaparlar bu sene.

Kim ne derse desin kollanıyor filan diye ama belkide karşılaştıkları rakipler baz alınırsa son zamanlardaki en haklı şampiyonluk Dortmund-Tottenham-Psg-Juve-Bayern ve Liverpool engellerini aşarak aldılar kupayı bana göre de hatalar aksilikler hep Real Madrid lehine oldu ama bence helali hoş olsun hak ettiler ...

Üst Alt