Real Madrid CF Takip Başlığı - Sayfa 250 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu forumdakilerin Madrid seviciliğinden rahatsızım.

Yuzlesmek istemedigim bir gercek var.

Bu adamlar halaci cunku Real dunyanin en basarili kulubu. Benzer sekilde Galatasaraylilar cunku Galatasaray Turkiye’nin en basarili kulubu.

Temsil ettigi degerler, tarihi, misyonu ve kulturel degerini onemsemiyorlar. Tamam ben de kulubum basarili olunca mutlu oluyorum tabii ve bunu Bjkli seref ajitasyonuna cevirmek istemiyorum ama Galatasaray en basarilisindan fazlasidir.

Bu kulup bir 14 yillik cile daha cekse yine gururla desteklenir. Cunku sikeye karsi mucadele, devlet ve endustri destegine karsi cemiyetcilik, zorbaliga karsi isyancilik ve Avrupalilari, batililari yenmek ustune kuruludur Galatasaray. Ugur Guzel’in dedigi gibi, batiya uzanan bir mizrak basidir.

Yuzlesmek istemedigim bir gercek var.

Bu adamlar halaci cunku Real dunyanin en basarili kulubu. Benzer sekilde Galatasaraylilar cunku Galatasaray Turkiye’nin en basarili kulubu.

Temsil ettigi degerler, tarihi, misyonu ve kulturel degerini onemsemiyorlar. Tamam ben de kulubum basarili olunca mutlu oluyorum tabii ve bunu Bjkli seref ajitasyonuna cevirmek istemiyorum ama Galatasaray en basarilisindan fazlasidir.

Bu kulup bir 14 yillik cile daha cekse yine gururla desteklenir. Cunku sikeye karsi mucadele, devlet ve endustri destegine karsi cemiyetcilik, zorbaliga karsi isyancilik ve Avrupalilari, batililari yenmek ustune kuruludur Galatasaray. Ugur Guzel’in dedigi gibi, batiya uzanan bir mizrak basidir.
Ben böyle detaylı düşünerek yazmadım onu. Direkt olarak bize rakip olmuş veya olma ihtimali olan takımları tutup, forumda bunun muhabbetinin yapılması hoşuma gitmiyor. Hele bide iyelik ekleri olaya dahil oldu mu komik bir hal alıyor. Bu takım da bizi 2 kere en önemli dönemecimizde elediği için en hoşlanmadığım takımlar arasında. He sen kimsin dalyaprak sana mı soracağız dendiğinde bir cevabım yok. LUL

Yeni Bernabéu projesi olağanüstü genel kurulda kabul edildi. Önümüzdeki yıl başlayıp 2022'de tamamlanması ön görülen projede Yeni Bernabéu'nun mevcut halinden 10 metre daha yüksek olacağı ve yıllık 150 M€ gelir getirmesi ön görülüyor.

Başkan Pérez, dünyanın en iyi stadını yapmak için yola çıktık diye konuştu.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yeni Bernabéu projesi olağanüstü genel kurulda kabul edildi. Önümüzdeki yıl başlayıp 2022'de tamamlanması ön görülen projede Yeni Bernabéu'nun mevcut halinden 10 metre daha yüksek olacağı ve yıllık 150 M€ gelir getirmesi ön görülüyor.

Yikip mi yapacaklar yoksa buyutecekler mi? Bence hic yikip yapmaya gerek yok cok guzel stad.

Galiba Barcelona da Nou Camp'i yikip yapacak ona da hic gerek yok.

Transfer yap ulan halen stad diyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne zamandır aklımdaydı Hazard'ın golünü görmüşken yazayım dedim.Sarrinin elinde 25+ 15+ rakamlarına rahatlıkla ulaşacak bir hazard , Klopp elinde iyice kariyer zirvesini görecek Mane REAL MADRİD'de buluşacaktır.
Transfer bütçesi arttırılır.
Hazard+Mane+Pogba -> Real Madrid 19/20

Üst Alt