Real Madrid CF Takip Başlığı - Sayfa 257 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Levante 0-1 Real devre arası.

Penaltıdan öne geçti şansi ile.

Levante mı futbol dersi veriyor yoksa Real mi berbat oynuyor...

Net ikinci seçenek. Bu kadar kaliteli oyuncular ile bu kadar kötü futbol sergilemesi bir başarıdır herhalde

Marcelo ve Isco gitmek istiyor, Bale zaten yollanacak diye bekliyoruz senelerdir

Bakalim kabuk degisikligi nasil olacak, kim gerceklestirecek

Ben Wenger hamlesi bekliyorum acikcasi

Santiago Solari kovulur diye düşünüyorum. Yerine Mourinho sürprizi gelir mi acaba? Bir de yazın kadroyu sağlam bir şekilde yenilemeleri lazım.

Real Madrid'in Avrupa maclarinda ic sahada aldigi en yüksek yenilgi bu sezon grup maclarinda ZSKA ya karsiydi (0-3).

Bugünkü mac ile daha 3 ay önce elde ettikleri bu "rekoru" yeniden kirdilar 1-4 kaybederek :D

perez başganı tanıyorsak bu skandal sezonun izlerini silmek için sezon sonu neymar-m'bappe'ye 500 milyon euroyu basıp alır.

Ilk yapacaklari sey, Bale den herifi satmak olacaktir. Top oynamayi unutmus resmen, sirf dunku maci baz alarak soylemiyorum bunu. Kisaca onun yerine birini alip baslarlar yaz transfer doneminde.

Ilk yapacaklari sey, Bale den herifi satmak olacaktir. Top oynamayi unutmus resmen, sirf dunku maci baz alarak soylemiyorum bunu. Kisaca onun yerine birini alip baslarlar yaz transfer doneminde.

Yanlış bir bakış açısı.

Marcelo, Asesnsio, Isco ve Bale hepsi ciddi düşüşte, ve ne hikmetse herkes Bale çöp deyip diğer noktaları göz ardı ediyor.

Bale'ın iyi oyunu ve Ramos denilen hırbo olmasa Liverpool'u yenemeyebilirdi Real, çabuk unutulmuş.

Yanlış bir bakış açısı.

Marcelo, Asesnsio, Isco ve Bale hepsi ciddi düşüşte, ve ne hikmetse herkes Bale çöp deyip diğer noktaları göz ardı ediyor.

Bale'ın iyi oyunu ve Ramos denilen hırbo olmasa Liverpool'u yenemeyebilirdi Real, çabuk unutulmuş.
Genel performansi yerlerde oldugu icin cok elestiriliyor, istenmeyen adam ilan edildi haftalar once. Bale de adaptasyon sorunu var hala, evet saka gibi ama neredeyse 6 yildir Ispanyolca konusamayan herifi satmak icin firsat bekleyeceklerdir bence. Dedigin gibi Salah alinirsa zaten mecburen Bale satilmali.

Elbet sirf problem onda degil, diger mevkilerde de degisim olacaktir yaz doneminde. Ayrica ilk once yeni bir teknik direktor ile anlasmalari gerekecek.

Üst Alt