Real Madrid CF Takip Başlığı - Sayfa 287 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Real seviyesinde vasat ve etkisiz bence.
Bizi çok pis alıştırdilar üst düzey forvetlere.

Yoksa bir çok Takım için kalburüstü oyuncu.
Real 'in Los galacticos ekolüne uymuyor bence.

Daha baskın ve net vuruşları olan bir forvet yakışır real'e.

Bale'in bile beğenilmedigi yerde benzema'ya neden bu kadar tahammül edildi hayret.
Vasat tam karşılamıyor anlattıklarını.
Hatta haksızlık bile etmişsin.
Real in birinci forvetinin daha yetenekli, daha golcü, daha durdurulamaz olması lazım o konuda fikirlerimiz hem.
Mpapbe cuk oturur mesela bir şekilde almalılar

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Keske formanın içindeki işe yaramazida değiştirseydiler.

Real tarihinin en vasat forveti olabilir benzema.
O herif 10 yildir o takimin as forveti bosuna olmadi. Kimse vasat bir forvete o kadar tahammul edemezdi hele ki Real Madrid'de imkansiz. Gercekten bu kanaata nasil vardin bilmiyorum ama Benzema 'vasat' ise senin gozunde bana klas forvet kimdir soylermisin? Mbappe diyen de goruyorum tam komedi o bakimdan.

Suan bile dunyanin en iyi 3-4 forvetten biridir. Real tarihin en golcu 4. veya 5. ismi olabilir suan tam olarak hatirlamiyorum.

O herif 10 yildir o takimin as forveti bosuna olmadi. Kimse vasat bir forvete o kadar tahammul edemezdi hele ki Real Madrid'de imkansiz. Gercekten bu kanaata nasil vardin bilmiyorum ama Benzema 'vasat' ise senin gozunde bana klas forvet kimdir soylermisin? Mbappe diyen de goruyorum tam komedi o bakimdan.

Suan bile dunyanin en iyi 3-4 forvetten biridir. Real tarihin en golcu 4. veya 5. ismi olabilir suan tam olarak hatirlamiyorum.
Siz anlamıyorsunuz galiba.
Dünya standartlarında vasat demiyorum
Real standartların da benim gözümde öyle üst düzey bir yıldız isim değil.

Raul, Ronaldo'lar, Nistelroy'lar düşünülünce Benzema bunların yanında çok sönük ve silik kalan bir isim Los Galacticos ekolüne uygun değil.

Yoksa bizde biliyoruz gol atıyor Ama kesinlikle lider, coşkulu ve kitleleri peşinden sürükleyen bir isim olmadı ve olamayacak.

Sen olsan çocuğuna Benzema forması mi alırsın yoksa bu isimlerin formasını mi?

Şu an ki kadro da bile forması alınacak 4 .5. isim.
Real'in forveti dedin mi akan sular durmalı.

Benim gözümde şu an güncel isimler arasında.
Ya Lewandoski yada Harry Kane Real'in forveti olmaliydi.

Son düzenleme:
Courtois
Carvajal Ramos Varane Alaba
Kroos Casemiro Modric
Bale Benzema Hazard

Lunin
Odriozola Militao Nacho Mendy
Ceballos Valverde Odegaard
Rodrygo Jovic Vinicius

+Marcelo, Isco, Asensio, Vazquez, Mariano Diaz, Brahim Diaz, Kubo, Vallejo

Kiraliklarla birlikte epey oyuncu birikiyor. Bakalim Ancelotti neler yaptiracak.​

1626350554645.png

Real Madrid, Çarşamba günü yıllık mali bilançoyu gururla sundu.

İspanyol süper gücü, seyirciye izin verilmeyen 2020/21 sezonunda vergi sonrası 874 bin euro kar elde etti. Real Madrid yaptığı açıklamada, "Bu şekilde kulüp, Avrupa'da iki yıl üst üste finansal anlamda zarar etmeyen birkaç büyük kulüpten biri" dedi.

Salgının bir sonucu olarak Real Madrid, 300 milyon avroluk bir gelir kaybıyla uğraşmak zorunda kaldı. Real Madrid, yoğun maliyet tasarrufu önlemleriyle bunu telafi edebildi. Örneğin kulübün hem futbol hem de basketbol branşlarında gönüllü olarak yüzde on maaş indirimi uygulandı. Real Madrid ayrıca ikinci stadyum Alfredo Di Stéfano'da oynamak da dahil olmak üzere işletme maliyetlerinden 38 milyon Euro tasarruf etti.

En büyük tasarrufu Real Madrid tarafından oyunculara yapılan harcamalarda yapıldı: Kulüp geçen sezon tek bir oyuncu satın almazken, 100 milyon avro civarında satış yaptı. Sonuç olarak 2020/21 sezonunda 874 bin euro kar elde edildi, koronanın etkilerinin hissedildiği 2019/20 sezonundaki kardan yarım milyon euro fazla..

Gelir kaybı sonucunda 205 milyon euro kredi çekmek zorunda kalan Real Madrid'in 122 milyon euro nakdi var. İspanya'nın dev kulübü geleceğe büyük bir güvenle bakıyor. Kulübün 2021/22 sezonunda stada tekrar seyirci alması bekleniyor, ama kapasitenin ne kadarının kullanılabileceği henüz belli değil. (voetbalzone)

Üst Alt