Real Madrid CF Takip Başlığı - Sayfa 303 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Onu dusunmusler, zeminde katlama sistemi var. Kitap gibi katlanip asagiya indirip yapay isik ve bakim sistemi mevcut. Tanitim videosunda var istersen bulabilirim.

Adamlarda para bol, herseyi dusunup yapiyorlar.
Evet görmüştüm de işte o sistem işleyecek mi merak ediyorum. Ben stadın dışına falan çıkar zemin belki falan diye düşünmüştüm ama stadın çevresinde öyle bir alan yok. Doğal ışık olmadan da olabiliyorsa bizim kulüplerin de bahanesi kalmaz.

Evet görmüştüm de işte o sistem işleyecek mi merak ediyorum. Ben stadın dışına falan çıkar zemin belki falan diye düşünmüştüm ama stadın çevresinde öyle bir alan yok. Doğal ışık olmadan da olabiliyorsa bizim kulüplerin de bahanesi kalmaz.
Hersey parayla oluyor, dogal isik guzel ama onsuz da oluyor. Paraya kiyman lazim bunu yapabilmen icin ama bizim takimlar (Galatasaray dahil) bakim islerine maalesef yeterince parayi harcamiyorlar o yuzden Turkiye'deki stadyumlarin cogunda zemin bozuk duruyor. Turkiye iste.

Üst Alt