Real Madrid, Endrick Transferini Resmen Duyurdu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Real Madrid, Endrick Transferini Resmen Duyurdu

İnanılmaz güçlü inanılmaz dengeli bir topçu. Böylesini görmedim bu yaşta olup da.

Yeni Neymar filan diyorlarsa yanılıyorlar. Neymar gölgesinde kalır bu bebenin. Seviyesi Messi Ronaldo olacaktır.

10279.jpg

Ben bu çocuğu hiç izlememiştim. Bir kaç videosuna baktım da resmen domuz gibi, bu nasıl bir fiziksel üstünlük böyle.

Brezilyalı ofans oyuncuları genelde böyle güçlü ve aygır gibi olmuyor. Son 20 yılda bir Adriano ve Hulk var herhalde öküz gibi güçlü olan.

Rekabet mümkün değil. Önceki yıllarda bu tür genç yetenekleri ya sabaha kadar saçma sapan ligler izleyerek takip ederdik, ya da CM/FM oyunları aracılığı ile gelişimlerini takip edip, kendi çocuğumuz gibi yükselişini/kayboluşuna şahit olurduk. Çok daha değerli zamanlardı. Tabii iletişim, kurumsal yönetim ve anlık ulaşılabilirliğin de gelişmesinden dolayı artık bu tür romantizmler de geride kaldı. Güzel günlerdi.

Endrick fizik açıdan avantajlı, olur görüşündeyim.

İnanılmaz bir potansiyeli var. Kariyeri nasıl şekillenecek çok merak ediyorum. Mbappe falan derken bu çocuk birkaç yıl sonra Avrupa futbolunun ayarını bozabilecek potansiyeliyle geliyor.

Üst Alt