real madrid - fifa dünya karması maçı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

real madrid - fifa dünya karması maçı

yıllardır hafızamın karanlıklarında hayal ürünü olarak sakladığımı düşündüğüm maçtır. sonunda gerçek olduğunu farkedip youtubeda buldum.

çocuk aklımla off dünya karması bilinmeyen özel yetenekli topçular reali harcarlar diye düşünerek izlediğimi hatta dünya karmasının 3-0ı yakalamasıyla kendimi haklı çıkardığımı anımsadım. o zamanlar da futboldan çok anlamıyormuşum demek ki. 11-12 yaşındaymışım.

yıllardır hafızamın karanlıklarında hayal ürünü olarak sakladığımı düşündüğüm maçtır. sonunda gerçek olduğunu farkedip youtubeda buldum.

çocuk aklımla off dünya karması bilinmeyen özel yetenekli topçular reali harcarlar diye düşünerek izlediğimi hatta dünya karmasının 3-0ı yakalamasıyla kendimi haklı çıkardığımı anımsadım. o zamanlar da futboldan çok anlamıyormuşum demek ki. 11-12 yaşındaymışım.

Djibril Cisse mi o ? Dunya karmasi icin cokta dogru isimler yok aslinda karsida bana gore ama bu maci hatirlayamadim.

Ben dunya karmais demezdim buna :) Ama cok iyi isimlerde var tabi. Murat Yakin gerci o donem iyiydi ama yinede Dunya Karmasi standardinda bir oyuncu bence degildi. Buna Marquez, Du-Ri, Baraja, Wilmots, D'Alessandri ve Mijatovic'de eklenebilir.
Dünya karmasını ben uydurmuş olabilirim sadece fifa xi yazıyor.

Ama muhtemelen dünyanın çeşitli bölgelerinden temsilciler seçilmiş gibi. En iyilerden ziyade

Üst Alt