Real Madrid, Malaga Maçına Siyah Band ile Çıkıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Real Madrid, Malaga Maçına Siyah Band ile Çıkıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Real Madrid, Malaga Maçına Siyah Band ile Çıkıyor

Yok Madiridliyim yok Barçalıyım diyerek aralarında bir tercihte bulunmadım pek.Barça'nın oynadığı muhteşem makina futbolunu övmekten başka.

Ama gerek Türk oyuncularına kadroda yer vermeleri gerekse bu hareketlerinden sonra Kazanan Madrid olsun :)

Real Madrid oyuncularının hepsi takarsa olağanüstü bi şey olur.Sanmıyorum bu kadar duyarlı olacaklarını.

Helal olsun . D.Villa ile kavga edince dinimi savundum demişti ve bu durumda Villayı haklı görenler eller havaya :coffee:

Adamsın Mesut adamın dibisin dibi ... :tiphat:

onun için katalanlar akıllı olsunlar yani bakın işte burda herkes madridden yani el elden üstündür bunu iyi bilsinler

Mesut Özil'den teröre tepki !!!

Real Madrid'in Türk kökenli futbolcusu Mesut Özil, Türkiye'deki terör saldırısını kınadı, hafta sonu oynanacak Malaga maçına siyah bantla çıkacağını açıkladı.

Mesut Özil, kendisine ait twitter hesabından askerlerimizin şehit olduğu hain saldırıları kınayarak, şehitlerimizin ailelerine ve ülkemize başsağlığı diledi ve hafta sonu Malaga ile oynanacak maça Türk futbolcular olarak siyah bantla çıkacaklarını açıkladı.

Real Madrid'de forma giyen milli futbolcularımız Hamit Altıntop ve Nuri Şahin'in yanı sıra Atletico Madrid'de forma giyen Arda Turan ve Valencialı Mehmet Topal'ın da sahaya siyah bantla

m.milliyet.com.tr

Cevap: Mesut Özil'den teröre tepki !!!

Milli takım tercihini yaparken bizi seçmediğin için sana kırılan insanlardan biriydim. Bu tabiki iyi bir futbolcu olmandan ve seni kendi milli takımımda görmek istememden kaynaklanıyordu. Şimdi görüyorumki aynı zamanda mert ve duyarlı bir insanmışsında. Hassasiyetin için tşk. ediyorum. Senin İspanyada gösterdiğin hassasiyeti burada gösteremeyip kapalı olan eğlence mekanlarına bile tepkili olanlar var!!! Üzerindeki formanın rengi, ne olursa olsun, anladımki içinde bir Türk vatandaşı yüreği taşıyorsun. Bu güne kadarki negatif yaklaşımımdan ötürü en azından kendi adıma senden özür diliyorum Mesut.

Ulan Barca Barcalıyız utandırma bizi. Sende siyah bantla çık. Elin Burjuva Reallisine utandırma bizi. Bknz. olmayacak duaya amin demek.

Milli takım tercihini yaparken bizi seçmediğin için sana kırılan insanlardan biriydim. Bu tabiki iyi bir futbolcu olmandan ve seni kendi milli takımımda görmek istememden kaynaklanıyordu. Şimdi görüyorumki aynı zamanda mert ve duyarlı bir insanmışsında. Hassasiyetin için tşk. ediyorum. Senin İspanyada gösterdiğin hassasiyeti burada gösteremeyip kapalı olan eğlence mekanlarına bile tepkili olanlar var!!! Üzerindeki formanın rengi, ne olursa olsun, anladımki içinde bir Türk vatandaşı yüreği taşıyorsun. Bu güne kadarki negatif yaklaşımımdan ötürü en azından kendi adıma senden özür diliyorum Mesut.

Affettim seni renkdas :)

Saka bir yana, ben de senin yazdiklarina %100 katiliyorum.

Mahir renkdasima katiliyorum bende hic sevmezdim Mesutu ama oda bizim gibi bir Türk evladi iste

helal olsun !

Mehmet Topal da şehitleri unutmadı

İspanya'nın Valencia takımında forma giyen milli futbolcu Mehmet Topal, Hakkari'de şehit düşen askerleri unutmadı.

Milli futbolcu, yaptığı yazılı açıklamada, üzüntüden televizyon izlemeyemediğini belirterek, "Şehit ailelerimize Allah’tan sabır diliyorum. Bu hafta sonu oynanacak maçta takımımın teröre bir tepki olarak şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunması hususunda teknik direktörümle görüştüm. Ben de maça siyah bantla çıkacağım. La Liga’daki diğer Türk kardeşlerim de aynı tepkiyi verecektir. Vatanımız sağolsun" ifadelerini kullandı.

_

fanatik

Mehmet Topal da şehitleri unutmadı

İspanya'nın Valencia takımında forma giyen milli futbolcu Mehmet Topal, Hakkari'de şehit düşen askerleri unutmadı.

Milli futbolcu, yaptığı yazılı açıklamada, üzüntüden televizyon izlemeyemediğini belirterek, "Şehit ailelerimize Allah’tan sabır diliyorum. Bu hafta sonu oynanacak maçta takımımın teröre bir tepki olarak şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunması hususunda teknik direktörümle görüştüm. Ben de maça siyah bantla çıkacağım. La Liga’daki diğer Türk kardeşlerim de aynı tepkiyi verecektir. Vatanımız sağolsun" ifadelerini kullandı.

_

fanatik

Bunu zaten biliyorduk yapacagini, Adam gibi Adamsin Mehmet. Helal olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt