Real Madrid Trabzonspor’un Kapısını Çalmaya Hazırlanıyor


1J8U0E1G0R7V0W7M6P6V2Z9H2M6V4C.jpg
İspanyol basını, real Madrid’in Tolga Zengin ile ciddi olarak ilgilendiği konusunda ısrarlı...Ülkede yayın yapan gazeteler Nuri, Hamit ve Mesut’un formasını terlettiği Madrid yönetiminin Iker Casillas’a yedek olarak düşündüğü Tolga’yı Ocak 2012’deki ara transfer döneminde kadrosuna katmak için ciddi bir araştırmaya girdiğini öne sürdü.İspanyol ekibinin, yaptığı bu araştırma sonunda, milli filebekçisinin sözleşmesinde ’2.5 milyon dolara serbest kalır’ maddesine ulaştığı ortaya çıktı.BAŞKALARI DA İSTİYOR

Akşam gazetesinin haberine göre; Onur Kıvrak’ın geçtiğimiz sezon sakatlanmasından sonra devraldığı kalede devleşen; özellikle Şampiyonlar Ligi maçlarında göz dolduran Tolga Zengin ile Avrupa’nın başka takımları da ilgileniyor. Tolga Zengin’in gelecek sezon Trabzon’da kalıp kalmayacağı ise henüz belli değil.

Akşam Gazetesi
 
Cevap: Real Madrid Trabzonspor’un kapısını çalmaya hazırlanıyor?...Evde yokuz.

Biz geleceğinizi hiç düşünmemiştik
 
Cevap: Real Madrid Trabzonspor’un kapısını çalmaya hazırlanıyor?...Türkiye'nin en iyi 2 kalecisi Trabzonda. Volkan falan laf.
 
Cevap: Real Madrid Trabzonspor’un kapısını çalmaya hazırlanıyor?...Onur'dan daha iyi olduğunu her fırsatta dile getirmişimdir.
 
Cevap: Real Madrid Trabzonspor’un kapısını çalmaya hazırlanıyor?...Tolga en azından yedek olur orada. Bizde bahane ile Onur'u izleriz..
 
Cevap: Real Madrid Trabzonspor’un kapısını çalmaya hazırlanıyor?...Real Madride iyi yedek olur.:(

Transferi olursa senede 5 maç zor oynar.
 
Cevap: Real Madrid Trabzonspor’un kapısını çalmaya hazırlanıyor?...Bence Burak için çalarlar kapıyı.

Ronaldo---Burak Yılmaz---Kaka
 
Cevap: Real Madrid Trabzonspor’un Kapısını Çalmaya HazırlanıyorBunların yedek kalecileri çok berbat Tolga daha iyidir . Bu arada Casillass ın yedeği Adan .
 
Cevap: Real Madrid Trabzonspor’un Kapısını Çalmaya HazırlanıyorOnur'u izleseler aşık olacaklar demek ki. Tolga'da Onur'da çok iyi
 
Cevap: Real Madrid Trabzonspor’un Kapısını Çalmaya HazırlanıyorTürkiyenin en iyi 2 kalecisi adamlarda resmen, bizde yerli kıtlığında kalecimizi (beğeniyorum ve umutluyum) yabancı kontenjanından yiyoruz.
 
Cevap: Real Madrid Trabzonspor’un Kapısını Çalmaya HazırlanıyorBu adama ne oldu böyle son 4-5 ayda içinden Schumacher çıktı
 
Cevap: Real Madrid Trabzonspor’un Kapısını Çalmaya HazırlanıyorGenelde beğenmem ama son zamanlarda çok iyi oynuyor.Yinede iyi kaleci demek erken bence.
 
Cevap: Real Madrid Trabzonspor’un Kapısını Çalmaya Hazırlanıyoriyi kaleci. Bence ilk 11 de oynayabileceği bir takıma gitmeli. Herkes Real de oynamak ister ama oynayamayacağını bile bile oraya gitmekte bence yanlış. 21 22 yaşında falan olsa dersin ki 3 5 sene sonra kaleye geçerim. Ama o da yalan olur. Kalsın ve milli takım kalesini Volkan dan alsın.
 
Üst Alt