real madrid'de 11'e giremeyecek oyuncular | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

real madrid'de 11'e giremeyecek oyuncular

İngiltere Premier Ligi'nde şampiyon olması olası olan bir kadro oluşturabilecek oyunculardır.

- varane

- isco

- xabi alonso

- coentrao

- benzema

- di maria

- diego lopez

- khedira

- morata

- arbeloa

- illarramendi

Gibi oyuncular olması muhtemeldir.

Pepe, Ramos ikilisi Varane'ı keser iken

Kroos, Modric, James Rodrigues üçlüsünün Xabi, Khedira, Isco, Illarramendi Di Maria'yı kesmesi olasıdır.

Falcao ise Benzema ve Morata'yı kesecektir.

Yeni kaleci gelirse Diego Lopez ve Casillas beraber kesilecektir. Aksi takdirde ikisinden biri her türlü dışarıda. Zira futbol tek kaleciyle oynanan bir oyundur.

Ayrıca bu oyunculardan dördünün tribüne gitmesi de zaruri olacaktır.

--------------------Diego Lopez--------------------

Arbeloa------Varane---Khedira----Coentrao

--------------------Illarramendi---------------------

--------Xabi Alonso----------------Di Maria-----

-----------------------------Isco-----------------------

---------Benzema-----------Morata--------------

Diego Lopez ve her nekadar teneke bile olsa Casillas dururken yeni bir kaleci gelir demek nedir yahu?

iftardan sonra hazımsızlık olmasa böyle bir yorum gelir miydi acaba?

Emin Khedira defansda ne ishi var ya? :D Ayrica Varane Pepe'nin yerini büyük ihtimalle alir gelecek sezon, Pepe müthis bir sezon geçirmesine ragmen yaslandi, ve Varane defansci olarak neredeyse Pepe'den daha iyi.

isco varane ve benzema bu listede olmamaliydi.

hadi ulan benzemayida kat

isco ile varan realde oynayabilir. ayrıca real gitsin falcao falan alsın ondan sonra benzemayı gonderiyosa gondersin. hemde lyon alsin

Emin Khedira defansda ne isi var ya? :D Ayrica Varane Pepe'nin yerini büyük ihtimalle Pepe'nin yerini alir gelecek sezon, Pepe müthis bir sezon geçirmesine ragmen yaslandi.

11 oluşturmak için yaptım onu ya yoksa Khedira'yı orada oynatacak değiller. Varane yavaş yavaş yerini alır evet ama Pepe hala ilk tercihtir benim gözümde.

tamam. normalde bile oynayabilecek oyuncu bu 3 oyuncu. onu dedim.

buyuk bir istegim vardi falcao gibi bi reyizi real gibi bi takimda gormek. sanirim olmayacak

Niye olmasın transfer bitti gibi.

Yahu kardeşim normalde oynayamayacak oyuncular olmasa bu başlığın bir mantığı kalmaz değil mi?

Khedira,Arbeloa,Lopez,Casemiro gibi adamlar bana göre asla bu takımın oyuncuları degil.

Evet 11 oyuncuları değil ama 25 kişilik kadronun 25'i de olağanüstü oyunculardan oluşamaz, aşırı saçma olur. Böyle oyunculara ihtiyaç var.

Khedira,Arbeloa,Lopez,Casemiro gibi adamlar bana göre asla bu takımın oyuncuları degil.

Lopez kötü oyuncu degil, Iker den kornerlerde daha iyi.

Casemiro daha genç oyuncu, kendisini gelisterebilir.

Khedira çok çaliskan ama ofanisf anlamda biraz yetersiz olan birisi. Madrid'in Yektasi.

Zaten Ancelotti, Khedira sakat olmadan önce sürekli Modric-Xabi-Khedira oynuyordu

Üst Alt