Real Madrid'den Galatasaray maçı ile alakalı resmi açıklama - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Real Madrid'den Galatasaray maçı ile alakalı resmi açıklama

Cevap: Real Madrid'den Galatasaray maci ile alakali resmi aciklama

Bu haber niye bu kadar JB malzemesi oldu anlamadım.Ne var abi bu olayda da bu kadar sayfa konuştunuz. :D Bırakın abi dandik bir hazırlık maçı işte sakinleşin azıcık :D

Cevap: Real Madrid'den Galatasaray maci ile alakali resmi aciklama

Bu kadroyla çıkmayı düşünmüyorlardır umarım yoksa facia olur.

Cevap: Real Madrid'den Galatasaray maçı ile alakalı resmi açıklama

Hey gidi günler hey.Zamanında ne çakardık bunlara.Bizim ismimiz anıldığında "Annecim Türk'ler" başlığını özledim valla.

ilginç bir maç olacak :D defanstaki eşleşmeleri merak ediyorum . cronaldo-hakan eşleşmesi olursa hemen tv başından çocukları uzaklaştıralım

İnşallah bu kupayı da alırız ellerinden.. Koleksiyon meselesi.. :)

Real madride karşı olan ezeli rekabetteki üstünlüğümüzü sürdürmek dileği ile :) Yanılmıyorsam Barcelona ve Milan'a karşı ikili rekabette üstünlüğümüz, Liverpoolla da eşitliğimiz vardı.

Eee tabi cekinicekler bizden.. bomba gibi Sarp var kadroda.. yanina Hardrock-Ayhani koyunca.. orta saha müthis oluyor. Bari$'in transferine cok sevnimi$ madrid. "Bari$ Özbegin yoklugu bize ilac olur" demis mourinho. :D

Uuuu süper ya, hakan balta, sabri, servet gibi oyuncularımızla gerçek bir savaşçı kimliğe bürüneceğimizi düşünüyorum.

Ha bu arada Cambiasso falan şart, acayip istiyoruz adamı.

Ne de olsa transferleri sonuçlandırmak üzereyiz diye açıklama yapan başkanımızın lafı üzerinden yine 1 hafta geçti, ama eminim sonlandırmak üzeredir

Madrid maçına yeni transferimiz yetişir, mi? başkan ne diyorsun? patlat bi açıklama daha

yanlız milli takım maçalrı varsa o tarihlerde realin yedek takımı bile sahada olmayacak :)

Ronaldo: la Mesut bi sor baalım Sabri oynuyomuymuş?

Elemanın biri

''Gala es siempre mejor que el Fenerbahce''

yazmış haberin altında

yani Gala her zaman Fenerbahçe'den daha iyi

Eyvallah, akıllı adammış:)

Gidicez, yenicez, gelicez. İşte o kadar. Zamanında az çakmadık bunlara, şimdi yine çakıcaz.

Üst Alt