Real Madrid'in Gözü Döndü! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu konuda Salah yazanların çoğu Liverpool'da oynadığı ilk maç için bu ne Salah adam falan yazıyordu.

Bu kadar tutarsız, boş atan başka forum yoktur herhalde.

Yarın alınsa Real'e yakışmıyor derler yüksek ihtimalle.

1.Kane
2.Cavani
3.Suarez
4.Lewandowski
5.Falcao
6.Icardi
7.Immobile

En cok begendigim adamlardan söyle bir siralama cikardim. Futbol cahili ilan etmeyin ama ahalinin fikirlerini merak etmiyor degilim. Mesela @Talha Küllü kimi yazarsin ilk 5'e? :D
"En iyi forvet" konusunda geçen yazdığım gibi Kane, Lewa ve Suarez'den biri en iyisi. Suarez'i büyük ihtimalle 3'e yazarım ama en iyisinden emin değilim. Lewa'yı bu sezon hiç seyretmedim nerdeyse. Kane'i baya seyrettim, her defasında da "vay anasını yaw" dedim kendi kendime. Kane'in bu kadar iyi çıkacağını hiç tahmin etmezdim 1.5-2 sene önce.

Büyük başkan Perez sen yokken ortalık görgüsüz Araplara kaldı. Artık hadlerini bildirmenin zamanı geldi. Yine eskisi gibi *****grafik paralar ödeyerek transfer yapmanı bekliyoruz. İlk hedef Lewa olmalı.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu konuda Salah yazanların çoğu Liverpool'da oynadığı ilk maç için bu ne Salah adam falan yazıyordu.

Bu kadar tutarsız, boş atan başka forum yoktur herhalde.

Yarın alınsa Real'e yakışmıyor derler yüksek ihtimalle.
Salah iyi topçu lakin kontra oynayan takımlara daha uygun. Topla dribblingleri ve hızıyla açık alanda adam geçmeleri ligde Real için beş para etmez. Prestij desen o da yok.
Bence Reale ne yakışır ne oyun anlayışına uyar.

Gscimbom Mobile

Salah iyi topçu lakin kontra oynayan takımlara daha uygun. Topla dribblingleri ve hızıyla açık alanda adam geçmeleri ligde Real için beş para etmez. Prestij desen o da yok.
Bence Reale ne yakışır ne oyun anlayışına uyar.

Gscimbom Mobile
Bence başarılı olur ama yakışmaz o konuda haklısın.

Gerçi bu tip sıradan görünümlü adamlar başarıya ulaştırdı Real'i iki senedir.

Casemiro, Carvajal vs de yakışmayan adamlar. Isco keza kadroya giremiyorken başarıya önemli katkı sağladı.

Eskiden Salah daha sıradandı ama müthiş bir sol ayağı var ve dar alanda da iyi işler yapıyor.

Bence başarılı olur ama yakışmaz o konuda haklısın.

Gerçi bu tip sıradan görünümlü adamlar başarıya ulaştırdı Real'i iki senedir.

Casemiro, Carvajal vs de yakışmayan adamlar. Isco keza kadroya giremiyorken başarıya önemli katkı sağladı.

Eskiden Salah daha sıradandı ama müthiş bir sol ayağı var ve dar alanda da iyi işler yapıyor.
Başkan dellendi diyor çilek alacak diyor. Salah forma satamaz bence.
Hazard artı Lewa/Kane fevkalade olur.
Özellikle Kane forma ve reklamdan parasını çıkarabilir.

Gscimbom Mobile

Üst Alt