Recep İvedik 6 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Recep İvedik 6

Dogru. Hizli ve Öfkeli yi unutmusum ben.

Onlar da b.kunu cikardi artik, sacmasapan effektler sacmasapan aksiyonlar üretiyorlar falan.

En güzeli ucak pisti sahynesiydi herhalde, ucak 20 dakika boyunca yerden kalkamadi hadi bunu gectim habire dümdüz yolda ilerleyip duruyordu. Hatta hesaplama falan yapmislardi o sahnenin uzunluguna göre ucak pistinin kac km oldugunu :D

Buz üstünde çekilen sahneler de güzeldi. Ruslar vardı sanırım.

Ayrıca "Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu" ve "Hızlı ve Öfkeli Tokyo Yarışı" nı da ayrı bir yere koymak gerek ;)

hızlı ve öfkelide uçaktan paraşütle araba attıklar kaçıncı filmdi yav. serilerin uzamasına asla itirazım olmazda o olay acayip soğutmuştu

Box Office Türkiye: İlk üç gününde 1 milyonun üzerinde seyirci tarafından izlenen Recep İvedik 6, 2019'un şu ana kadarki en iyi açılışını gerçekleştirdi.

Bu FC Bochum gibi filmlerin bukadar gişe yapması nasil milletce bir ruhsal cokuntu içinde oldugumuzu gosteriyor.

Recep Ivedik 1 i izlemiştim sinemada ve buna 12 euro vermistim. Hala içimde bir uktedir

Şahanı tv şovlarından beri çok seven biriyim filmi dün izledim.. kayhandan sonra yaptığı en kötü film olmuş hele recep ivedik 5ten sonra çıta yerelere inmiş.. Komik sahneler elbette var ama sınırlı çoğu yerde zorluyorsun gülmek için..Bir de çekim yerine çok takıldım abiciğim ver fazladan 3-5 milyon neyse git adam gibi Afirkada çek Bursa longozlarında ne işin var mekan bas bas bağırıyor ben Türkiyeyim diye otlar bile tanıdık..

1 ve 2 efsaneydi 3. de güzeldi. Sonraki filmlerin 3-5 sahnesini biliyorum sadece ama o survivor falan baya kötü gibiydi. Bu filmin de konusunu kuzen anlatınca yarıldım ama filmin kendisi komik değilmiş sanırım, fazla beğenilmemiş :(

Bana gore sirasiyla en iyi filmleri.

1. Celal ile Ceren
2. Recep ivedik 2
3. Recep ivedik 4
4. Osman pazarlama

Ivedik 5 i , kayhani seyretmedim. 6 yi da seyretmeyi dusunmüyorum. Fragmanlarindan 5 ve 6 nin rezil bisey oldugunu anladim. Sanirim yanilmadim.

Kendini yeniemesi lazim artik.

Üst Alt