Recep İvedik'e Rakip Geliyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Recep İvedik'e Rakip Geliyor!

Illaki kalitede, yada cok akilca esprilerde degilim. Ama bu dagdan indim sehire karakteri, bir nevi maskulinlik gerektirir ki, komik olsun, rolü yapana oturabilsin. Severim bu tür komedileri, iyi oldugunda, ama bu cocuga hic yakismiyor. Cocuk hem komik degil, hemde cok feminin bir yapisi var. Böyle biraz sert bir mizacin olur, komiklik, aptallik yaparsin, insan güler. Mesele buradaki paradoxu yakalamak. o paradoxa gülmek. Bu hic olmamis, bunu millet neden izler.

Bu salak vinelarda küfrederek meşhur olan tip değil mi?
Film çekmesi zaten utanılması gereken bir konuyken , o sinema sonuçları Türk insanının beyninin öldüğüne işaret.

Ya aga hiçbir şekilde anlam veremiyorum. Hadi her şeyi geçtim çok büyük sıkıntıya düştün, sırf billur geçmek için izleyeceksin diyelim; ULAN NEDEN SİNEMADA İZLİYORSUN?

13 yaş sınırı olmasına rağmen en cok bu yaşlarda çocuklar gitmiş reis. her cocuk annesi veya babası ile gitse birde merak edip girenler olsa
+ olarak birde salonun boş olacağını hesap edip sevişmeye giren çiftler olsa 128.000 sayısına elde edebiliriz aslında reis.

13 yaş sınırı olmasına rağmen en cok bu yaşlarda çocuklar gitmiş reis. her cocuk annesi veya babası ile gitse birde merak edip girenler olsa
+ olarak birde salonun boş olacağını hesap edip sevişmeye giren çiftler olsa 128.000 sayısına elde edebiliriz aslında reis.

O konuda haklısın, bu çıkış sürmeyecektir zaten(umarım). Bu filme ancak bunun videoları takip eden Youtube bebe kitlesi ve billur geçmeye gidenler girer.

Halil, ilk oradan İnci'den çıkan bir eleman. Daha sonra birkaç kişi ile beraber face'de Caps diye bir sayfa açtılar. 7-8 sene öncesinden bahsediyorum. Belki daha fazla. O dönem Halil Vodafone şubelerinde çalışan bir elemandı. O zaman İstanbul'da falan grup toplantıları yapıyorlardı sayfa takipçileriyle. Enes diye bir eleman da vardı sayfanın yöneticilerinden. Bu dönemden sonra özellikle Halil çok mesafe aldı. Önce telefon şakaları, sonra vine derken İstanbul'a taşındı. Sonra çevresi genişleyince iş buralara kadar geldi. Baya baya ünlü oldu adam.

Çabasını çok takdir ediyorum. Çok uğraştı ve belli bir seviyeye geldi. Ama filmi fragmandan da anlaşılacağı gibi leş, gidenin aklına tüküreyim.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Üst Alt