Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz”


Cevap: Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz”Bizim forumda beğenilmiyor bu adam. Balon diyenler falan var. Halbuki gayet iyi bir futbolcu.
 
Cevap: Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz”Sarp'ta bu gezegenden degil mesala.. Hangi gezegenden oldugunu bir ögrensek, uçan bomba gönderecem gezegenine...
 
Cevap: Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz”Arda'yla Modric'in alakası yok tabii ki ama aynı neslin futbolcuları. Euro 2008'de Arda-Modric gibi isimler takip edilen isimlerdi. Modric orada Arda burada. Fark şu ki; Modric, Arda'nın 4'te 1'i değil, Modric abartılıyor kısacası.
 
Cevap: Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz”Adam akilli; parlatiyor poh pohluyor piyasa yaratiyor piyasasini arttiriyor . Pazarlama ticaretin yuzde doksani .
 
Cevap: Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz”1- Modric eskisi gibi Arda'yla mevkidaş değil.

2- Dünyada kendini en fazla geliştiren oyuncudan birisidir.

3- 30-40 arası her türlü ederi var.
 
Cevap: Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz”Modric'e 30-40 arası veren gerzek oğlu gerzektir, net. O herifin Tottenham'da ne oynadığı belli değil. İzlediğim hiçbir maçta topu alıp bir-iki çalımla pozisyon yaratan bir görüntü çizmedi. Orta sahada basit bir MC gibi top dolaştırmaktan başka yaptığı bir iş yok. Attığı pasların çok daha iyisini Arda rahat rahat atıyor. Kaldı ki o adam eğer 30-40 ediyorsa Sniejder, Van der Vaart gibi benzer görevde oynayan adamlar Ronaldo'yu geçer.Modric'e verilebilecek maksimum ücret 15 olur, o da piyasanın yüksek olmasından.
 
Cevap: Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz”Modric'e 30-40 arası veren gerzek oğlu gerzektir, net. O herifin Tottenham'da ne oynadığı belli değil. İzlediğim hiçbir maçta topu alıp bir-iki çalımla pozisyon yaratan bir görüntü çizmedi. Orta sahada basit bir MC gibi top dolaştırmaktan başka yaptığı bir iş yok. Attığı pasların çok daha iyisini Arda rahat rahat atıyor. Kaldı ki o adam eğer 30-40 ediyorsa Sniejder, Van der Vaart gibi benzer görevde oynayan adamlar Ronaldo'yu geçer.Modric'e verilebilecek maksimum ücret 15 olur, o da piyasanın yüksek olmasından.Iste sorun, Avrupanin büyük takimlari olmamis futbolcuyada o parayi verip, onu pisirip hazirlayip daha büyük fiyata satabiliyor veya daha verimli kullanabiliyor.. Sen her zaman olmus futbolcunun pesinde kosarsan, trasferde kar edemezsin, takiminda basarili olmaz...
 
Cevap: Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz”Modric'e 30-40 arası veren gerzek oğlu gerzektir, net. O herifin Tottenham'da ne oynadığı belli değil. İzlediğim hiçbir maçta topu alıp bir-iki çalımla pozisyon yaratan bir görüntü çizmedi. Orta sahada basit bir MC gibi top dolaştırmaktan başka yaptığı bir iş yok. Attığı pasların çok daha iyisini Arda rahat rahat atıyor. Kaldı ki o adam eğer 30-40 ediyorsa Sniejder, Van der Vaart gibi benzer görevde oynayan adamlar Ronaldo'yu geçer.Modric'e verilebilecek maksimum ücret 15 olur, o da piyasanın yüksek olmasından.Bu konuda çoook farklı düşünüyoruz Sertaç'ım, çoook.
 
Cevap: Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz”Totteham şu an hem lig hem Avrupa'da oldukça iyi ve başarılı.Redknapp'da bunun üstüne Modric'i böylesine övüyorsa, helal olsun demek gerekir.Vallahi Arda'nın bilmem kaçı eder bilemem. Aynı şeyler Mesut içinde söyleniyordu. Gerçek şu ki, şu an Mesut ve Modric, Arda'dan daha başarılılar.
 
Cevap: Redknapp: “Modric bu gezegenden olamaz”Modric'e 30-40 arası veren gerzek oğlu gerzektir, net. O herifin Tottenham'da ne oynadığı belli değil. İzlediğim hiçbir maçta topu alıp bir-iki çalımla pozisyon yaratan bir görüntü çizmedi. Orta sahada basit bir MC gibi top dolaştırmaktan başka yaptığı bir iş yok. Attığı pasların çok daha iyisini Arda rahat rahat atıyor. Kaldı ki o adam eğer 30-40 ediyorsa Sniejder, Van der Vaart gibi benzer görevde oynayan adamlar Ronaldo'yu geçer.Modric'e verilebilecek maksimum ücret 15 olur, o da piyasanın yüksek olmasından.Bu konuda bayağı yanlışsın Sertaç, bayağııı.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt