Refik Y. Akkülah'ı Döndürme Başlığı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Refik Y. Akkülah'ı Döndürme Başlığı

Aradaki bütün küfürleşmeyi ben yaşıyorum herif mod oluyor arkadaş. Ben de gidiyorum lan. Refikçim küfürlerimi şerafettin'e taşırsan sevinirim.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesajlarının çoğunun yalakalık koktuğunu söylemekten geri kalmayacağım. Mesajların üzerine 5 dakika mesai harcasam en az 10 yalaka mesajını çıkarırım. Ama uğraşmaya değmez.
Yine sinirlenmiş ve sağ sola saldırmakta bir beis görmüyorsun. Refik ve Serkan bir olur senin hakkından gelirler minik kuşum merak etme.

Ayrıca ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın lalezar.

Yine sinirlenmiş ve sağ sola saldırmakta bir beis görmüyorsun. Refik ve Serkan bir olur senin hakkından gelirler minik kuşum merak etme.

Ayrıca ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın lalezar.

Ben de bu sene Keramettin Bey diyorum.

Ümmet sevdalısı Sarper kardeşim de dahil olursa neden olmasın.

Sarperizm ideolojisine yakınlığımdan dolayı sayın Şakrak ile aramız bu aralar limoni lakin seni böyle mütemadiyen tokatlaması gönlümü hoş ediyor.

Hızlıca bulduğum üç post yeterlidir herhalde. Ayrıca lalezarın ne anlama geldiğini hala söylemedin. Anlamını bilmediğin kelimeleri kullanıyorsun sanırım.

Hızlıca bulduğum üç post yeterlidir herhalde. Ayrıca lalezarın ne anlama geldiğini hala söylemedin. Anlamını bilmediğin kelimeleri kullanıyorsun sanırım.
Lalezar'ın anlamının ne olduğunu ve sana karşı ne sebeple kullandığımı gayet net bir şekilde izah ettiğimi hatırlıyorum minik kuşum yine germe beni.

Ayrıca buldum dediğin postların muhatabı olan kişilerin ortak özelliğinin ne olduğunu söylemeni rica ediyorum.

Lalezar'ın anlamının ne olduğunu ve sana karşı ne sebeple kullandığımı gayet net bir şekilde izah ettiğimi hatırlıyorum minik kuşum yine germe beni.

Ayrıca buldum dediğin postların muhatabı olan kişilerin ortak özelliğinin ne olduğunu söylemeni rica ediyorum.

Biri admin, ötekisi sevilen üyelerden Sarper. Admini ve Sarper'i sağlam yalıyorsun.

Biri admin, ötekisi sevilen üyelerden Sarper. Admini ve Sarper'i sağlam yalıyorsun.
Yok senin de bildiğin gibi hepsi anti-minikkuş üyesi ve mütemadiyen seni tokatlayan üyeler MK. Sevdiğim ve değer verdiğim üyeler olması seni neden bu kadar rahatsız etti? Sarper zaten ümmet dostu, sevmemek na mümkün. Kıskandın mı yoksa?

Yok senin de bildiğin gibi hepsi anti-minikkuş üyesi ve mütemadiyen seni tokatlayan üyeler MK. Sevdiğim ve değer verdiğim üyeler olması seni neden bu kadar rahatsız etti? Sarper zaten ümmet dostu, sevmemek na mümkün. Kıskandın mı yoksa?

Sarper Bey'in alkole başladığını unutuyorsun sanırım! Hem ümmetçi hem alkolikse bravo kendilerine saygı duyuyorum. Ayrıca Sarper Bey ile bir konuda çatıştığımı hatırlamadım. Bu ara vizyoner olmuş sinir bozuyor ama genel olarak iyiyiz.

Üst Alt