reha kapsal | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

reha kapsal

Programa 5 dakika dayanabildim, herkesi susturmaya çalışan ve herşeyi bildiğini sanan bir adam.

Daha önceki durumlarını bilmiyorum ama, benim bir kaç programda gözüme çarpan bu rezilliklerine derhal son vermesi.
Bein'den gönderildi o yaklaşımından dolayı ama sanırım akıllanmamış.

Aslında kendini güncellemeye çalışan birisi ama bir antipati/sempatiye göre yapıyor ikincisi de süslü cümleler kurmayı marifet sanıyor.

Ya arkadaş Toroğlu var karşında çıkmışsın half space diyorsun. Ne zaman görsem Erman taşşağa alıyor bunu.

Bein'den gönderildi o yaklaşımından dolayı ama sanırım akıllanmamış.

Aslında kendini güncellemeye çalışan birisi ama bir antipati/sempatiye göre yapıyor ikincisi de süslü cümleler kurmayı marifet sanıyor.

Ya arkadaş Toroğlu var karşında çıkmışsın half space diyorsun. Ne zaman görsem Erman taşşağa alıyor bunu.
Birde gürcan'ı çok ezikledi dün yav, tamam sen futbol profesörüsün de adamı da bi konuştur. Ben olsam ağır tepki koyar bi sus derim.

Abi ben Gürcan neden yıllarca tvde onu da anlamıyorum.

Bir tane mantıklı yorumunu görmedim hiç.

Yani sırf eski gazeteci ve fenerli diye programa çıkartmak nedir.

Türkiye yazarlar derneği ile arası iyi onu biliyorum, yıllardır fotomaç'ın muadili.

Herkesle arasını iyi tutmaya çalışıyo, erman bunu ezikliyo Erman abi diyo, mesela bu yerde tutunmak için yapıcı ve ortamı sakinleştirci tipin olması lazım. Emre bol , turgay gibi tipler ekranlarda fazla kalamaz o yüzden. Gürcan hep 4 tarafıda oynadı, hep arabulucu.

Üst Alt