Reis (2017) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reis (2017)

Efsanelerin değerini yaşarken vermek lazım. Yaşarken hak ettikleri değeri görmeliler. O yüzden olumlu bir adım. Türk sinema tarihinin en başarılı filmi olacağından zerre kuşkum yok. Seri hale getirilmesi ise ayrı tartışma konusu. O da iş yapar gibi. Gişe rekorları alt üst olacak hayırlısıyla.

yorumundaki ironi anlaşılmaya bilir hacım" efsanelerin yaşarken değerlerini vermek lazım" lafından dolayı ancak o kesim için söylüyorum rte halen siyasetin içinde ve uzun bi süre daha olacağa benziyor neden yapılır bu tip şeyler anlamam. yıllar evvel emre bel.na yaptılar bi belgesel şöyle galatasaraylı böyle galatasaraylı diye emre gözleri bulutlu bi şekilde anlattı galatasaray günlerini sonra hooop 1 yıl sonra fenerde.
bir insan bişeylere (siyasi yaşan,sportif yaşam vs) nokta koyar sonra yaparsın yapacağını.

Rekor kıracağı kesin,memleket hülo dolu normaldir. Yalnız şöyle film izleyicisi gözüyle fragmana baktım. Beş para etmez. Rezil mi rezil bir yapım ve tamamen kerizlemek için yapılmıştır.

Ya gurbetçiler almanyalardan rahat rahat sallayıp konuşuyor bizim böyle bir şansımız yok kardeşim gerekirse reisimizin filmini izlemek zorundayız

Bu kişiyle olan hallerini fragmanda göremedik?

Filmin final sahnesi.

CpqIorwXEAAhWMx.jpg

Karımla yakalasam karımdan şüphelenirim diyen doktorun sahnesi varmı filmde.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Üst Alt