Reis'in Suçu Ne? O da Gelsin! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reis'in Suçu Ne? O da Gelsin!

Aynı şey değil reise ve emeklerine sonsuz teşekkürler ancak uzun yıllar forma giydi ve olmayacağı anlaşıldığında gönderildi.

Arda'nın durumu ise o dönem yurt içinde rahat bırakılmaması ve sürekli üstüne oynanmasıydı.

Kendi tecrübesizliği ve bazı kendini bilmez taraftarlar da bunun üstüne eklenince en iyi dönemimizde kendisini izleyemedik.

Ortada bir hasret ve beklenti var aklını başına aldığına inanıyorum , hoca da kaldıramayacağı taşın altına elini koymaz diye düşünüyorum.

Bize düşen bu saatten sonra ne olursa olsun desteklemek ve bu takımın şampiyonluk yolunda yanında olmaktır.

Dile kolay üst üste üçüncü olacak bu senede olursa iyi bir yapılanma ve hazırlık ile Türkiye'nin Bayern Münih'i olabilir , yeni bir Avrupa zaferine imza atabiliriz.

Çünkü bu bizim kanımızda , ruhumuzda var !

Gayet yerinde oneri futbolu terk edeli yillar olmuş ardayi isteyenlerin sabriye öcü muamelesi yapmasi iki yuzlulukten başka bir şey değildir

Ardayi istemeyen gerçek galatasaraylilari tenzih ederim

??
Neyin hasreti yaw bizi satıp gitmiş ardından bize sallamış adama hasret mi duyuyorsunuz gerçekten?
Ayrıca neyin beklentisi? Arda'nın yapıp yapabileceği kavga çıkarmak, basına taraftara şirin gözükecek demeçler vermek futbol katkısı olarak bir beklentiniz mi var bu adamdan?

Taş yerinde ağır Aslan abi , köpekse de gözünüzde tasmasını tutmak da , kemiğini vermek de bize düşer kanaatindeyim.

Taraftarın büyük kısmının böyle bir hasret duyduğunu gördüm Twitter'da.

Atletico Madrid'de koptururken yada Barça'ya transfer yaparken kimsenin istememezlik yapamayacağı bir isimdi, biz gelip sırtlar şampiyon yapar demiyoruz ama camiaya kendini affettirmek yeniden 66# Arda Turan olmak için çabalayacak ve akıllarda hep Galatasaraylı Arda olarak kalacak bunu düşünüyoruz ve istiyoruz.

Ruhsuz , taraftarla küfürleşen Belhanda'dansa yüz kere Arda Turan diyorum ben.

Arda'nın burayı karıştıracağı Galatasarayımızı şampiyonluktan edeceği hikayelerini de bu beraberliği istemeyen kuşların gazına gelen bir ekip savunuyor, kesinlikle katılmıyorum.

Hoca istiyorsa muhakkak ipini sıkı tutacağı ve verim alacağı aşikar ha antrenör olarak hazırlar yeri gelir görev verir , jübile sonrası ekibine alır onu bilemem ama muhakkak hocanın da bir planı ve hesabı var.

Yukaridaki yorumlarin bir kismini begenmis olmakla beraber Acur'un veteran ligi icin kadro kurmadigimizi hatirlamakta fayda oldugunu goruyorum. Zira kume dusmekten beter olacagimizi kestirmek zor degil. Terim ve emektarlarin genclerin önünü kesmekten ve medyaya bahane verecek olaylar yaratacaklari bir sezona hazirlikli olun derim.

Üst Alt