Resmi Açıklama: "Ada"let Yerini Buldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi Açıklama: "Ada"let Yerini Buldu

1646203275514.png
Galatasaray Adası işletmecisinin tahliyesi hususunda İstanbul 22. İcra Hukuk Mahkemesinin lehimize vermiş olduğu tahliye kararı Yargıtay’ın 1 Mart 2022 tarihli kararı ile onanmıştır. Camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Hukukun üstünlüğünü tescilleyen, haklının er ya da geç mutlaka üstün geleceğini bir kez daha kanıtlayan bu karar, Galatasaray camiasının zaferidir. Hukuki sürecin her aşamasında emek veren tüm paydaşlarımıza teşekkürü borç biliyoruz.

Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü

Direkt satılsın ve borç kapatılsın ben çocukluğumdan beri adamız var diye övünür dururum daha bir faydasını görmedim.

Kongre üyeleri eğlensin diye futbol kulübünün böyle bir gayrimenkule sahip olması manasız. Yok bir firmaya işletmesi için verilecekse bunun gene Galatasaray’ın yararına olmayacaktır

Orada ne yapılır bilmem, kulüp bir gelir elde ediyor mu bilmem, yiyiciler babasının çiftliği gibi kullanıyor mu bilmem ama, Galatasaray adasının olması, oldukça prestijli gelmiştir hep bana.

Üstelik yeni satın alınan bir şey de değil, ta ne zamandan kalma.

Düzgün bir tesis yapılıp senelik kiraya verilmesi lazım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cok guzel bir haber. uzun suredir bekledigimiz bir haberdi- sahsen konuya dair her haberi takip etmeye calismistim. surecin sonu er yada gec istedigimiz sekilde neticelendi sonuclandi.

bundan sonrasini kongremiz * arti eksi denkleminde dusunup - tekrardan gelir bazli~kiraya verilmeli mi , yoksa salt kulubumuz icerisinde mi kalmalidir ...- gibi gibi sorulara yonelik
*en saglikli ve kulubumuzun faydasina yararina olan bir sekilde ada'mizi aktif tutmanin planini yapmali - adamizi yasatmali....

sozun ozu cok guzel ve degerli - bir o kadar da kritik bir pozitif haber camia'miz adina....
bu vesile ile konunun takipcisi olan degerli kulup yoneticilerimize dolayisiyla emegi gecenlere tesekkur ediyorum bir galatasarayli olarak...

~ Ada'miz Incimiz ~

Üst Alt