Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı

Cevap: Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı

iyisin hoşsun da melo kamp bitiyor ne zaman gelecen acaba??

melo nun twitter da ki Galatasaray lı fotoğrafları kalkmış gibi geldi bana ya... Aynısını dün Burak yapmıştı Ts formalı pozlarını kaldırmıştı

ben melonun geleceğinden hiç şüphem yok şuan zaten bilerek bekletiliyor fakat bi konuda endişelerim var ...melo geçen sene kendini göstermek için çok iyi oynadı her takımın dikkatini de çekti fakat ben bonservisi alındıktan sonra bu kadar iyi oynayacağını düşünmüyorum nasıl olsa alındım diye rahat davranacaktır ...ama bir gerçek varki meloyu busquesin yerine de koysanız xabi alonsonun yerine de koysanız çok rahat oyun kuracak nitelikte atletik futbolcu sevgili gassarayımıza hayırlı olsun uleynnn...

Benim için şuana kadar yapılan transferlerle pasta hazır.. Sadece üzerinde çileği eksik. O çilekte Melo....

Gel gurbanın olduğum:016:

bir problem var gibi geliyo niye bu kadar uzadı anlamıyorum

warten.gif
warten.gif
warten.gif
warten.gif
warten.gif
warten.gif
warten.gif
warten.gif
warten.gif
warten.gif

İngilizce olarak birşeyler yazında yollayalım Melo'ya.İng yok bende.:)

F eyz aldık seni izlerken

E vde barda kahvede

L alelide Ortaköyde Beyoğlunda

İ t dediler bir de sana

P uştlara gösterdin gününü ama

E lalem nerden bilecek zira

M est ettin bizleri her maç

E ski günleri gösterdin verkaç

L eş köpeklerine taktın kapağı

O nun bunun evladları

:016:

spor_133983136330.jpg

[video=youtube;U8aYfbkZJkk]https://www.youtube.com/watch?v=U8aYfbkZJkk[/video]

...

Tatlı dillim, güler yüzlüm, ey ceylan gözlüm

Gönlüm hep seni arıyor, neredesin sen?

...

Melo İçin Son Teklif!

Sezon öncesi hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Galatasaray'daki son gelişmeleri NTV Spor muhabiri Irmak Kazuk aktardı. Galatasaray taraftarının merakla beklediği Felipe Melo için Juventus'a son teklif yapıldı.

gs600_I2J5N.jpg

Sezon öncesi hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Galatasaray'daki son gelişmeleri NTV Spor muhabiri Irmak Kazuk aktardı. Galatasaray taraftarının merakla beklediği Felipe Melo için Juventus'a son teklif yapıldı.

Burak Yılmaz'ın transferi için Türkiye Futbol Federasyonu'na 5 milyon euro serbest kalma bedelini yatıran Galatasaray, golcü futbolcunun resmen Sarı-Kırmızılı takıma katılması için beklemeye geçti. Ayrıntıları Irmak Kazuk aktarıyor...

Melo için son teklif! - NTVSpor.net

NTVSpor

Üst Alt