Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı

Cevap: Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı

gerçekten inanmak güç melonun alınmayacağına inanıp yine sallamalar başlamış ... arkadaşlar bu kulübün parasının düşmanı mısınız ? melo bize gelmek istiyor yani karşılıklı danışıklı dövüş olamaz mı bu? tafo reisin kıskacında zaten juventusun el mahkum satacak sabredin

Sorunun Melo'da olduğunu zannetmiyorum. Kendisi başka takımlarla görüşmüyor. Twitter'da Galatasaray fotoğrafları duruyor hala.

Bana göre Melo ile anlaştık. Juve 9-10 bonservis çekti. Melo'da ya Juve yada Gala'da oynarım dedi.

Bizde Melo'ya bekle dedik. Şimdi de Eboue de olduğu gibi 5-6m bonservis önerdik ve beklemeye geçtik.

Yani seve seve verecekler bizi başka bi takım Melo'nun aklını çelmezse.

melih sabanoglu ‏@melihsabanoglu

son dakika. an itibariyle galatasaray melo'yla yaptığı görüşmelerde masadan kalktı. nedeni menejerinin de para istemesi.

Belliydi Zaten Rahat Batar Bize, Her Sene Bi Saçmalık Olması Lazım, Verdiler Gazı Millete Sırf MElo'yu Unutturmak İçin.. Bu ADamı Almazlarsa 1 MAç İzlemem Bile.. Gitsinler CL'de Final Oynasınlar.

Haha. Ne anladığını açıklar mısın bana ?

Tok Alıcıyı Oynuyoruz Düşüncesindesin Sanırım, Bunun Ötesinde Mantıklı Bir Hareket Ettiğimizi İma Edemezsin Çünkü. Ama Bu da Mantıklı Değil, Sana Şampiyonluğu Kazandıran Adamların Başında Gelen Kişiden Bahsediyorsun. Biri Çıkar Basar Parayı Gör O Zaman Hamit'i Amrabat'ı Kim Umursayacak?

Melo Alınmazsa Tarihte İlk DEfa 2. El Kombine Piyasası Olan Takım Olacağız.

Üst Alt