Resmi Melisa Hanım Takip Konusu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi Melisa Hanım Takip Konusu

Uyuyom motorumu çalıştırdım babamı görünce
d6712292d9392aff30164e12d35a4600.jpg

GS formalı/Atkı'lı resimler de görmek istiyoruz

Vay be kedinin bile hesabı var...Ulan bu işlerde para var mı? Cidden soruyorum???
Neler yok nelerrr Uğur, modern hayat'da.
Milyonları götüren birisi vardı kedisi ile.

"Grumpy Cat efsanesi başlamadan önce garson olarak çalıştığını söyleyen ve kedisi sayesinde işini bıraktığını ekleyen Bundesen, tüm bu kampanyalardan ve filmden 100 milyon dolar kazandığını açıkladı. "Grumpy’nin ne kadar özel bir kedi olduğunu zaten biliyordum. Şimdi bütün dünya anladı. İnsanların onu bu kadar sevmesi ve onun sayesinde mutlu olmaları inanılmaz bir his." diyen Bundesen, bütün kedi sahiplerinin ulaşmak istedikleri insana dönüştü."

Neler yok nelerrr Uğur, modern hayat'da.
Milyonları götüren birisi vardı kedisi ile.

"Grumpy Cat efsanesi başlamadan önce garson olarak çalıştığını söyleyen ve kedisi sayesinde işini bıraktığını ekleyen Bundesen, tüm bu kampanyalardan ve filmden 100 milyon dolar kazandığını açıkladı. "Grumpy’nin ne kadar özel bir kedi olduğunu zaten biliyordum. Şimdi bütün dünya anladı. İnsanların onu bu kadar sevmesi ve onun sayesinde mutlu olmaları inanılmaz bir his." diyen Bundesen, bütün kedi sahiplerinin ulaşmak istedikleri insana dönüştü."
Bu platformlardan ortalama ne kadar kazanılıyor?

Üst Alt