Resmi Melisa Hanım Takip Konusu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi Melisa Hanım Takip Konusu

Hepimiz yasam hakkindan , hayvanlarin insan gibi olusundan , yani mealen davranis ve soylem olarak "canli varliklar" konseptinden yola cikarak bir dil olusturmaya calisiyoruz

Senin de sahipli kedin hakkinda cinsel temali soylemleri koruklemen , milletin de bunun pesine takilmasi sahsen beni rahatsiz ediyor

Esimiz kizimiz kardesimiz olsa asla kullanmayacagimiz kelime ve tabirleri kedi kopek olunca kolayca dile getirmek bana dogru gelmiyor

Hepimiz yasam hakkindan , hayvanlarin insan gibi olusundan , yani mealen davranis ve soylem olarak "canli varliklar" konseptinden yola cikarak bir dil olusturmaya calisiyoruz

Senin de sahipli kedin hakkinda cinsel temali soylemleri koruklemen , milletin de bunun pesine takilmasi sahsen beni rahatsiz ediyor

Esimiz kizimiz kardesimiz olsa asla kullanmayacagimiz kelime ve tabirleri kedi kopek olunca kolayca dile getirmek bana dogru gelmiyor

cok hakli sonra bir hayvan insan tarafindan tecavuze ugradiginda kiziyoruz.

kizim melisa demen bile onu metalastiri yok eskort ismi gibi olga,oksan falan koysaydin..

sen hayvalari insanllastirirsan buradaki azmanlar onu cinsel munasebete uygun bir hanimefendi oldugunu dusunurler arz ederim

Haklısın ne diyeyim

Takılmayın yahu bu kadar şu laflara. Benim de minik bir köpeğim var. Kendi cinsini Türkiye'de bulamadım hala çiftleştirmek için. Yastık zikip duruyor hala. Öyle lafları ben de ediyorum ama amacını aşmadan. Muhabbet içinde oluyor böyle şeyler. Amacını aşan olursa pipisinden asarım. Bu kadar çok takılmamak gerek.

Senin dengen dogrusu ama forum ortaminda biri ciftlestirmek diyor oteki abartiyor , onu goren daha da abartiyor

Muhtemelen seviye bir andan sonra senin "tepki gosteririm" diyecegin noktaya geliyordur burada da

Ya arkadaşlar forumdaki kullanıcıları potansiyel zoofili olarak gören bu vatandaşa daha ne kadar müsaade edeceksiniz.

Ayrıca sana diyorum vatandaş

Zoofilinin sen söyleyene kadar kimsenin aklına gelmediğine eminim.

Gördüğüm kadarıyla sende var potansiyel

Ben kimsenin hayvan ile sevismek istegini filan kast etmedim , soyledigim hayvanlarin insanlarin agzinda cinsel soylemlerle sakiz edilmesinin hos olmadigiydi

Hem hayvanlara , insanlara duydugumuz gibi saygi duyalim derken , bir yandan da kullanilan o kelimeler tezat olusturuyor dedim

Ayrica bu "benim" gorusum , sen ya da konu sahibi , yahut hic bir forum kullanicisi benim sozume hak vermek yahut uymak filan zorunda da degil

Istediginiz lisani istediginiz hayvan ya da insan icin kullanabilirsiniz , ben bir carpik gordugum durumu ilettim , kaale alan alir almayan devam eder

Addaya gidiyoruz biz
d93deba502ebbf096dde182cc881aef3.jpg

Üst Alt