Resmi Tartışma Başlığı | Episode 1: Yasin "Delikanlı" mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi Tartışma Başlığı | Episode 1: Yasin "Delikanlı" mı?

Yasin vs Hakan kim kazanır?

• Yasin

Kullanılan: 24 42.1%
  • Hakan

Kullanılan: 33 57.9%

• Kullanılan toplam oy
    57
  • Anket kapatılmış .
Agir manyak cikti lan :D

Simdi ben Aubameyang'i kimsenin tanimadigi dönemde Afrika Kupasi sirasinda attigim yorumu, oyuncular hakkinda actigim konulari, Burak ve Sneijder hakkinda yaptigim gerçek yorumlari buraya atarsam, üstüne birde Arif Ulu'nun analiz konusunu ve senin yuvarlak yorumlarini da atarsam, üyeligini silermisin?

Hani kanit ortada diyon ya..

Dur lan dur, işsiz cocuğun yoluna geliyordum kafama sicayim.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Hakan bana laflarla gelmesin bana kanıtlarıyla gelsin ben herşeyi göz önüne koydum açıkladım şöyle bıdı bıdı yaw şuydu buydu demesin.

obaa hakandan ağır itham ve klas bi rest.
şuan yasinin boyna doladı kalan parça ilede alnına alnına vuruyor bakalım yasin ne karşılık verecek.
haydi yasin zoru başarbilirsin imkansız zaman alır

Simdi ben Aubameyang'i kimsenin tanimadigi dönemde Afrika Kupasi sirasinda attigim yorumu, oyuncular hakkinda actigim konulari, Burak ve Sneijder hakkinda yaptigim gerçek yorumlari buraya atarsam, üstüne birde Arif Ulu'nun analiz konusunu ve senin yuvarlak yorumlarini da atarsam, üyeligini silermisin?

farkındaysan aubemeyang yorumun gsc komedya ya da yayılmıştı hoşuna gtmişti.Şimdi ne dırdır ediyorsun kabullen artık.

aslında herşey aylarca yasinden alıntı yapmayan hakanın biranlık gaflete düşüp yasinden alıntı yapmasyla başladı

Bu Sneijder mevzusu harbi büyük rezillikti Hakan kabul et
Yahu gelmez dememle oyuncun kalitesi ne alaka. Ben zaten kaliteli oldugu icin gelmez diyordum. Eger kötü bulsam niye sürekli gelmesi mümkün degil diye yorumlar atiyim.

Birde Alper, Onur fln bilir, o dönem özel den totemi bozmuyoruz diye mesaj atiyorduk. Basta gelmez diyordum, ciddiye binince totem yaptim tabi.

kirli çamaşirlari dökme vakti gelmiştir Hakan. En iyi defans saldiridir.:DD

Yahu gelmez dememle oyuncun kalitesi ne alaka. Ben zaten kaliteli oldugu icin gelmez diyordum. Eger kötü bulsam niye sürekli gelmesi mümkün degil diye yorumlar atiyim.

Birde Alper, Onur fln bilir, o dönem özel den totemi bozmuyoruz diye mesaj atiyorduk. Basta gelmez diyordum, ciddiye binince totem yaptim tabi.

Gelmez demende bir sıkıntı yok ki

Sıkıntı yanılmadım demek için totem yaptım diye kıvırmandı

Üst Alt