Reyes vs Amrabat vs Konoplyanka - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes vs Amrabat vs Konoplyanka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Reyes vs Amrabat vs Konoplyanka

zaten daha iyi takım olan psvdeydi kayseriye geldi:)

olmadi, tutmadi, olur böyle seyler.

buraga bak yahu, adami kac yildir taniyoruz bu ligde, gecen sene patlama yapti.

Nordin Amrabat 24 yasinda, 24 yasind aolan birinden bahsediyoruz ve bu ligde gecen sezondan bu sezona kadar dikkatlerini üzerine ceken bir performans sergileyen bir Nordin Amrabattan.

dedigim gibi , az mac izledim ama izledigim her macta benim cok dikkatimi cekmistir kendisi.

hiz, güc ve teknik, bu 3 özellige sahip olan oyunculara hep sicak bakmisimdir.

Psvdeyken cok izledim amrabati. Amrabati baskasiyla karistirmiyorsun degilmi?

Adamlar 1mil€+ 25% e sattilar. Bizde simdi 7-8 mil€ verecez?

Mehdi Carcela,Younes Belhanda gibi topcular dururken...Oussama Assaidi bile Nordinden cok daha iyi.

Amrabat benim icin vasat bir oyuncudur. Amrabatdan cok istenilen bonservis bedeli beni deli ediyor. :).

Daha ne kanitlamiski 10mil€dan bahsediyor bu Hurma.

karşındakileri fener gibi salak sanıyorlar cünkü.

olmadi, tutmadi, olur böyle seyler.

buraga bak yahu, adami kac yildir taniyoruz bu ligde, gecen sene patlama yapti.

Nordin Amrabat 24 yasinda, 24 yasind aolan birinden bahsediyoruz ve bu ligde gecen sezondan bu sezona kadar dikkatlerini üzerine ceken bir performans sergileyen bir Nordin Amrabattan.

dedigim gibi , az mac izledim ama izledigim her macta benim cok dikkatimi cekmistir kendisi.

hiz, güc ve teknik, bu 3 özellige sahip olan oyunculara hep sicak bakmisimdir.

tamam hızı sürati varda istikrarı yok. bana göre vasat bir oyuncu. ara ara parlayan cinsten topculardan. bu macta kesin iyi oynar diyemezsin bu adam icin. bizm scoutlar ribery gibi birini bulacak.

Mehdi Carcela,Younes Belhanda gibi topcular dururken...Oussama Assaidi bile Nordinden cok daha iyi.

Amrabat benim icin vasat bir oyuncudur. Amrabatdan cok istenilen bonservis bedeli beni deli ediyor. :).

ben bu yazdigin topcularindan hic birini bilmiyorum tanimiyorum, izlemisimdir muhakkak , cunku cok mac izlerim ama iste bilmyiroum bu cocuklari.

ben Nordin Amrabati da gecen seneden beri burda bizim ligden taniyorum, büyük takimlara karsi vede bir kac anadolu takimlara karsi oynadigi maclarda izledim kendisini, ve dedigim gibi izledigim her macta benim dikkatimi cekmistir kendisi, yani izledigim tüm maclarda etkili oynamistir, özelliklerini gösteren performans göstermistir, tabiki 90 dk etkili oynamadi, ama iste genel olarak benden olumlu not aldi.

tamam hızı sürati varda istikrarı yok. bana göre vasat bir oyuncu. ara ara parlayan cinsten topculardan. bu macta kesin iyi oynar diyemezsin bu adam icin. bizm scoutlar ribery gibi birini bulacak.

bu yüzden diyorum, adam gibi bir takimda patlama yapacak potansiyeli var bu cocukta.

saglam bir takim kurduk mu, ki ocakta yapicagimiz 2-3 nokta atis transferlerle, olacagiz saglam takim Allahin izniyle, Nordin Amrabat bu kadroda cok is yapabilecegini düsünüyorum.

fatih terimle birlikte saglam bir takimda yer alirsa istikrarli bir futbolcu olabilecegini düsünüyorum.

cunku dedigim gibi, ofansif bir futbolcu icin en önemli olan özelliklere sahip adam.

2-3 pozisyon hatirliyorum bize karsi, bjkye karsi, adami indirmek icin 2-3 kisi saldirmistik, yikilmadi adam. Kazimin o pozisyonda sansi olmazdi mesela, atardi kendini.

hizli, süratli, teknik biri, mucadele etmeyi seven biri. yani fatih hocanin aradigi kanat oyunculardan biri.

biz kazimla götürdük bu ilk yariyi, Nordin Amrabat kazima göre cok daha iyi gözümde.

adamin 13 macta 6 asisti, 2 golü var.

fena mi.

kayserinin cok iyi gitmedigini de belirtmekte fayda var bu sezon.

kazim bir gol bir asistle oyniyor

adam selcuk inandan cok asist yapmis.

yanlis bilmiyorsam gecen sezon ocakta geldi, yani yarim devre oynadi, gene 6 asist, 1 golle kapatmis, fena mi

adamin 13 macta 6 asisti, 2 golü var.

fena mi.

kayserinin cok iyi gitmedigini de belirtmekte fayda var bu sezon.

kazim bir gol bir asistle oyniyor

salman tabatada antepte istatistik yapıyordu. beşiktaşta kayboldu. büyük takımda oynamak kolay degil. amrabat risktir. yedek olarak gelsin ama öyle 5 milyon euro verilmez. daha gecen sene kayseri 1milyon euroya aldı.

salman tabatada antepte istatistik yapıyordu. beşiktaşta kayboldu. büyük takımda oynamak kolay degil. amrabat risktir. yedek olarak gelsin ama öyle 5 milyon euro verilmez. daha gecen sene kayseri 1milyon euroya aldı.

Nordin Amrabat 24 yasinda biri, ona bakarsan risk tasimayan transfer yoktur, en iyi topcuyu al, yine risk vardir.

Kayseride degilde, baska bir takimda bu cikisi yakalasa Nordin Amrabat, ve bizim transfer listemize girse, sen asla tabata falan demezdin.

Nordin Amrabat 24 yasinda biri, ona bakarsan risk tasimayan transfer yoktur, en iyi topcuyu al, yine risk vardir.

Kayseride degilde, baska bir takimda bu cikisi yakalasa Nordin Amrabat, ve bizim transfer listemize girse, sen asla tabata falan demezdin.

riskli transfer tabi yoktur ama hem psv hem kayserideki halide bizde ilk 11 oynayacak capta degil bence. cok kendine oynayan bir oyuncu. yedek olarak gelebilir. ama okadar para verilmemeli.

Neyse ne diyeyimki... Amrabat'i vitesse bile 3 mil€ dan fazla vermek istemedi(gurcu is adamk satin aldi,)

Salman ,Fas milli takimindaki sag ve sol kanatdaki oyunculara ve istenilen bonservis bedelinde bak. Bide amrabatin oynadigi topa ve istenilen paraya bak. Belki beni biraz anlarsin.

Mete icine ettik farkindayim :d

Neyse ne diyeyimki... Amrabat'i vitesse bile 3 mil€ dan fazla vermek istemedi(gurcu is adamk satin aldi,)

Salman ,Fas milli takimindaki sag ve sol kanatdaki oyunculara ve istenilen bonservis bedelinde bak. Bide amrabatin oynadigi topa ve istenilen paraya bak. Belki beni biraz anlarsin.

Mete icine ettik farkindayim :d

ben Nordin Amrabat istenilen 7-10 milyon eurolar yerinde demiyorum ki.

tabikide fazla.

degeri 3-5 milyon arasindadir bence.

5 milyondan fazla verilmedikce, transfer edilsin diyorum.

kayserispor 1 milyon euroya aldi bu adami gecen sene.

2-3 milyon fazla aliyorsa, sey yapmasin, kabul etsinler.

Assaidi bile mi? Assaidi iyi topçudur.

Amrabat çok mu iyi oyuncu hayır ama Kazım'a göre iyi ,bu sebep bile transfer edilmesine yeter.

reyes bitik

konoplyanka ve amrabat yakın kalitede oyuncular

ama amrabat çok daha güçlü ve TSLye uyum sağlamış durumda

Şimdi yalan söylemenin gereği yok. Konoplyanka ismini duydum. Ama hiç maçını izlemedim. Veya izledim dikkatimi çekmedi. Bilmiyorum.

Ama bu kadar kişi, iyi adam diyorsa öyledir. Düşüncenize saygı duyarım :yenieek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt