Rezan Epözdemir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gerçi başkan yardımcısı deyince ekrandan ayrılmayan Yusuf Günay aklımıza geliyor amma ve lakin şimdiki yönetim 2 tane sözcü belirleyecek ve çok fazla ekranda görünmek istemediklerini icraatları ile gündem olmak istediklerini belirtmiş Remzi bey de

O yüzden işlerini aksatmadan yapmaları bizim için kâfidir
Geçmiş yönetim başkan yardımcısını ve 2.başkanı kameralar önünden ayırmayarak büyük önem gösteriyordu. Basın sözcümüz de Albayrak idi bir nevi
Elmas yönetimi ise daha ziyade bir ekip çalışması şeklinde ilerleyeceklerinin izlenimini çok uzun zaman önce verdiler
Bizim de görmek istediğimiz budur.
Yapılan iş bölümü ile hukuk ve mali işlerden sorumlu başkan yardımcıları kendi işlerini yapsın, sözcüler kendi işini yapsın, futbol ve basketboldan sorumlu yöneticiler kendi işlerini yapsın.

Bu arada adam istediğine avukatlık yapabilir. Aziz Yıldırım olur Fenerbahçe olur artık kim olursa. Adam ekmeğini burdan kazanıyor. Bunun için tavır almanın anlamı yok. Market olsan gelen müşteriye sen Fenerbahçelisin veya Bjk’lisin diye mal satmayacak mısın.? Saçma yani.

Topluma mal olmuş davalara gönüllü müdahil oluyor

Hukuki açıdan kaliteli,bilgili ve güzel konuşan biri

Hukuki sorunları çözsün davaları sıfırlasın yeter

Bu arada adam istediğine avukatlık yapabilir. Aziz Yıldırım olur Fenerbahçe olur artık kim olursa. Adam ekmeğini burdan kazanıyor. Bunun için tavır almanın anlamı yok. Market olsan gelen müşteriye sen Fenerbahçelisin veya Bjk’lisin diye mal satmayacak mısın.? Saçma yani.
Duygun Yarsuvat başkan da Aziz'in avukatlığını yapmıştı diye hatırlıyorum.Beni tek rahatsız eden Terim'in de avukatı olması.Yarin bir gün yönetim göndermek istedi diyelim hocayı;hem davalı hem davacı avukatı gibi bir saçma durum oluşur o zaman...Yoksa keko tiplerden salon erkeklerine geçişten son derece hoşnutum.

Münevver Karabulut cinayetinde kimse destek olmamış,avukat olmak istememiş aileye. Kendisi gönüllü olmuş ve ücretsiz avukatlık yapmış yanlış bilmiyorsam. Onun için bence saygıyı hak ediyor.
Vay be onun avukatlığını yaptığını hiç bilmiyordum. Kız bir ayine falan kurban mı gitti diye bir ara konuşuluyordu? Garipoğlu ailesiydi sanırım bir ara Sümerbank'ın sahibi ciddi zengin insanlardı. Helal olsun iyi cesaret.

Duygun Yarsuvat başkan da Aziz'in avukatlığını yapmıştı diye hatırlıyorum.Beni tek rahatsız eden Terim'in de avukatı olması.Yarin bir gün yönetim göndermek istedi diyelim hocayı;hem davalı hem davacı avukatı gibi bir saçma durum oluşur o zaman...Yoksa keko tiplerden salon erkeklerine geçişten son derece hoşnutum.
Terim'in avukatlığını etik olmayacağı ve dediğine benzer bir durumda problem olabileceğini söyleyerek bıraktı diye biliyorum

Abdurrahim, yalı çocuğu ile iş tuttuğu icin auuuwww ; hain vs. Deniyor (haklı olarak) ancak ft'nin avukatı, aziz'in avukatlığını yapınca iş dünyası bu her şey olabilir ... Diyorsunuz.

Biraz dik durun be!

Bu adamlar GALATASARAY yöneticisi ve bizim düşmanlarımız ile iş yapmış veya yapıyor olamazlar.

Aziz ve yalı çocuğu yakalasalar bizi bir kaşık suda boğar.
Bizimkiler ise onlarla çalışmaya can atıyor.

Bırakmadı mi terim in avukatlığını böyle algı olmasın diye?

GSCimbom Mobile App

Abdurrahim, yalı çocuğu ile iş tuttuğu icin auuuwww ; hain vs. Deniyor (haklı olarak) ancak ft'nin avukatı, aziz'in avukatlığını yapınca iş dünyası bu her şey olabilir ... Diyorsunuz.

Biraz dik durun be!

Bu adamlar GALATASARAY yöneticisi ve bizim düşmanlarımız ile iş yapmış veya yapıyor olamazlar.

Aziz ve yalı çocuğu yakalasalar bizi bir kaşık suda boğar.
Bizimkiler ise onlarla çalışmaya can atıyor.
Arif ne dediğini bilmiyorsun.? Dik durun filan. Kardeş beni ne kadar tanıyorsun.? Yamukluğumuzu nerde gördün. Yani bende şimdi sana söylemlerin ile ilgili kuş iması yapsam haksızlık yapmış olmaz mıyız.? Ne dediklerimizi tartalım öyle söyleyelim. Yok eğer adalet süzgecinden geçiremiyorsak bas engeli geç.

Üst Alt