Rezan Epözdemir: "Galatasaray olarak Tahkim Kurulu'nun derhal istifa etmesini istiyoruz" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rezan Epözdemir: "Galatasaray olarak Tahkim Kurulu'nun derhal istifa etmesini istiyoruz"

Rezan Epözdemir: "Tahkim Kurulu üyeleri hakkında görevi kötüye kullanmaktan en kısa sürede savcılığa başvuruda bulunacağız."

Görevi kötüye kullanmaktan dolayı suç duyurusunda bulunurlarsa sonuç çıkmayacağını, çünkü sportif uyuşmazlık sonucu verilen bir karar olduğu için, karar yanlış olsa bile kurulun taktir hakkı olarak değerlendirilir diye düşünüyorum.

Ancak resmî evrakta sahtecilik “tek karar, iki farklı karar zaptı” var anladığım kadarı ile. Bu durumda resmî evrak olan karar zaptı değiştirildiğinden resmî evrakta sahtecilik suçunun unsurları var gibi.. bu durumda soruşturma ve kovuşturma sonucunda bir ceza çıkma ihtimali çok yüksek…

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sanmıyorum ama umarım şu konuşmadan sonra ve doğranacağımız dönemlerde kendi kendimize düşman yaratıyoruz denmez umarım yine vizyonistler tarafından

Görevi kötüye kullanmaktan dolayı suç duyurusunda bulunurlarsa sonuç çıkmayacağını, çünkü sportif uyuşmazlık sonucu verilen bir karar olduğu için, karar yanlış olsa bile kurulun taktir hakkı olarak değerlendirilir diye düşünüyorum.

Ancak resmî evrakta sahtecilik “tek karar, iki farklı karar zaptı” var anladığım kadarı ile. Bu durumda resmî evrak olan karar zaptı değiştirildiğinden resmî evrakta sahtecilik suçunun unsurları var gibi.. bu durumda soruşturma ve kovuşturma sonucunda bir ceza çıkma ihtimali çok yüksek…

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Çalışma hakkının engellenmesi olmaz mı?

Açıkça ibra etmeyecektiniz. Geçiniz. Benim için federasyonla mücadele geyiği TFF genel kurulunda kapandı. Bu saatten sonra masaya çıkıp tepinin isterseniz.

sanmıyorum ama umarım şu konuşmadan sonra ve doğranacağımız dönemlerde kendi kendimize düşman yaratıyoruz denmez umarım yine vizyonistler tarafından
Başımızda kuzu kuzu herşeye susup kabullenenler varken doğranmıyorduk sanki. Üç yıldır aleni düşmalık ve hukuksuzluklara maruz kalıyoruz zaten

Üst Alt