GSC Haber - Rezan Epözdemir İstifa Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Rezan Epözdemir İstifa Etti

Rezan Epözdemir: “Bugün itibariyle Galatasaray başkan yardımcılığından ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettim. Yöntem ve yaklaşım farklıları gibi gerekçelerle istifamı sundum. İlkeli durmak yalnızlık getirir." (Spor Gecesi)

Rezan Epözdemir: "Galatasaray'ın hakları yenilirken, düşmanlık varken Galatasaray'ın hakları savunulmadığı için istifa ettim. Bu konuda maalesef yönetimimiz bir acizlik içerisine düştü. Bu istifa etme sebeplerimden biridir."

Rezan Epözdemir: "Burak Elmas beni görevden almadı. Ben kendim istifa ettim. Yöntem ve esas farklılıklarından dolayı istifa ettim."

Rezan Epözdemir: "Cuma günü neden istifa ettiğimi detaylıca anlatacağım."

Rezan Epözdemir:“Galatasaray taraftarına sevgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. 6 ay içerisinde yaptığımız çalışmalar, yalnız bırakılmış olmamıza rağmen haksızlık karşısında koyduğumuz tavrın karşılık bulduğunu görüyorum. Sağ olsunlar."

Ahmet Kasım Han kim? Bu eleman fenerliymis ve Başkan bu adamın arkasında durmuş.

Reza bey bu adamı istemiyormuş Galatasaray'da.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Kötü oldu. Düzgün ve dobra konuşan ve belki de kulübü en iyi savunan kişiydi. Bjk maçı sonrası mı başladı olaylar acaba çünkü o günde doğruyu söyleyen kişi kendisiydi ve başkan karşı görüş belirtmişti.

Üst Alt