Rezerv Lig Kaldırıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rezerv Lig Kaldırıldı

Öncelikle şunu ifade etmem gerekiyor, Rezerv Lig bizim bulduğumuz ya da ürettiğimiz bir proje değil. 3 yıldır gündemde olan bizden önceki federasyonların projesi. Sezon başında 16 kulüp başkanının imzaladığı bu genelgeyi, biz onların istediği şekilde ve eksiksiz olarak işleme aldık. Hatta başkan olmadan önce 2 kez Kulüpler Birliği Vakfı'nı ziyaret ettiğimde, bu konu ısrarla görüşüldü. Şimdi bazı şikayetler geliyor ve sorunlar konuşuluyor. Ama dediğim gibi, bunu isteyen tamamen kulüplerimizin başkanlarıdır. Federasyonumuzun muhattabı elbette kulüp başkanlarıdır. Ancak kulüp başkanlarımız tekrar oturup, Rezerv Lig'i istemediklerini imza ile tebliğ ederlerse, biz de federasyon olarak bunu gözden geçiririz ve kulüplerin menfaati doğrultusunda kaldırabiliriz.

Son düzenleme:
projeyi sunan kulüpler sonlandırmak da onlara ait demiş. büyükekşi baskan ne etliye ne sütlüye karışmadan görevini bitirmeyi düşünüyor belli ki. keskin konusmuyor kulüpler birliğininde oy çokluğu ne olursa uygular bu adam. lobiler loading. çok iyi bir şey değil bu.

gayet iyi bir uygulama, neden kalkıyor çok anlamsız

sakatlıktan çıkan topçu kondisyon depolar, kulübeye hapis olan o hafta oynamayan oyuncular, özellikle kaleciler maç yapmış olur.

kaldırma gerekçesi nedir çok merak ediyorum

Mesela ben koyu gsli olsam ve atıyorum Ümraniyespor gibi bir takımda Başkanlık yapsam.

Sonuçta çok zengin ve iyi Başkan olamayacağım için en azından reklam ve çevre yapmak isterim. Baktım Ali Koç rezerv lig kalksın diyor onunla ahbap olabilmek için bende hemen atlardım.

Çünkü Koç ailesine mensup biriyle dostluk kurabilme fırsatı gsli olsam bile işime gelirdi. Bu arada söylediklerim büyükekşiden bağımsız çünkü kendisi necidir bilmem

Ben sadece genel olarak Anadolu kulübünde işler nasıl yürüyor onu tespit etmek istedim.

Üst Alt