# Ricardo Quaresma | Sporting Lizbon - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ricardo Quaresma | Sporting Lizbon

Cevap: # Ricardo Quaresma | Sporting Lizbon

32 maçta 8 gol 12 asist yapan bir kanat oyuncusundan daha skora ne kadar etki etmesini bekliyorsunuz

Harry Kewell ; 14 maç 4 gol 0 asist

R.Quaresma ; 14 maç 1 gol 5 asist

Alex Ferguson biliyor bu işi

32 maçta 8 gol 12 asist yapan bir kanat oyuncusundan daha skora ne kadar etki etmesini bekliyorsunuz

Bunların büyük bölümünü köy takımları karşısında yapmasını geçtim istatistikler zaten herşeyi göstermez ki.Kaç atağınızı heba ettiğini,tek pas yapmayı imkansızlaştırdığını,defansa yardım etmediğini,yığınla top kaybı nedeniyle orta saha-defansın olması gerekenden çok fazla efor sarfettiğini istatistiklerde göremezsin mesela.

Ben sadece skora katkısı olmadıgını iddaa edenlere karşı savundum türkiye ligi çok kaliteli ispanyayla kapışırız quaresmayı tartışıyoruz...

Jimnastik klubu yöneticileri bizim yöneticiler gibi hayal satıp milleti kandırıyorlar.

25 mn € vermişler satılmamış carsının göbegine gidin böyle böyle bir teklif var satılsınmı diye sorun yuzde 90'ı evet demesse

Çok Tiner cekmişlerdir demektir:D

Eğer Beşiktaş 10 milyon euro'ya falan satacaksa Galatasaray alsın Quaresma'yı.

Hem yabancıya gitmemiş olur, hem de Sözkan'ın acısını çıkartırlar.

Q7 gidiyor O geliyor!

Portekiz ve İspanyol basını Quaresma'nın Sporting'e; Reyes'in ise Beşiktaş'a transfer olacağını iddia ediyor.

quaresma-kosu-33187_501.jpg

Akşam'ın haberine göre; Sporting Lizbon'da yapılacak başkanlık seçimi, sadece Portekiz kulübünü değil, Beşiktaş ve Atletico Madrid'i de yakından ilgilendiriyor. Çünkü başkanlık seçiminin en büyük kampanya kozlarından bir tanesi Beşiktaş'ta olduğu gibi Portekiz'de de taraftarın sevgilisi olan Ricardo Quaresma..

Beşiktaş bu kadar yıldız oyuncu almasına rağmen neden başarılı olamadı?

Portekiz basını, Braz veya Perreira'dan birinin başkanlık koltuğuna oturması durumunda Q7'nin tekrar ülkesine döneceğini iddia ediyor.

SİMAO İLE KONUŞUYOR

İspanya basını ise, Atletico Madrid'de forma giyen yıldız oyuncu Jose Antonio Reyes'in sezon sonunda Beşiktaş'a geleceğini iddia ediyor. Schuster'in gelişinin bir yıl öncesinde de Real Madrid'de kiralık olarak forma giyen Reyes'in eski takım kaptanı Simao ile telefonda sık sık görüşüp Beşiktaş hakkında bilgi aldığı söyleniyor.

Kramponu yadigar kalıyor

Beşiktaş Dergisi'ne abone olan taraftarlar yaşadı... Ricardo Quaresma, giydiği kramponlardan birini taraftara verecek. Portekizli yıldız, Beşiktaş Dergisi'ne Mart ayı sonuna kadar abonelik yaptıracak 250. taraftara giydiği kramponları kendi elleriyle hediye edecek.

Reyes kimdir?

Doğum tarihi: 01.09.1983

Boy: 1,75

Mevki: Orta saha- Kanat

Ayak: Solak

Olası değer: 12 milyon euro

Cevap: Seçim Kozu Q7

Israrla takımının rezil durumda olmasına rağmen benim takımımın rezil durumuyla dalga geçmeye kalkışıyorsun , garip. Bir puan durumunu falan incele istersen veya Avrupa'da olmadığını seneyede olamıyıcağını hatırlada ona göre başkasının Avrupa sonucuyla dalga geç

Biri sustursun şu kargayı. Söyleyene bak lan tarihinin en iyisi (!) bjk ile en kötü galatasaray kafa kafaya ligde. sanki şampiyonluk yarışındasınız anasını satıyım bu yoprumu fb li biri yapsa hak vercemde siz kimsiniz lan ?

Cevap: "Q7 Portekiz'e dönecek"

Bizim burdaki başkanlar gibi seçilirsem şunu alacam bunu yapacam derler sonra konu orda kapanır :)

Beşiktaş Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Quaresma hakkında açıklamalarda bulundu.

Sabah gazetesinin haberine göre; Beşiktaş'ta yakaladığı çıkışla Avrupa'da birçok kulübün dikkatini çeken Portekizli futbolcu Quaresma Türkiye'de kalacak.

Futbolcunun durumu ile ilgili net konuşan Beşiktaş Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, "Birçok kulüp arıyor, durumunu soruyor. Ancak bizim satmak gibi bir düşüncemiz yok" dedi.

Q7'yi oynatmak için aldıklarını belirten Zülfikaroğlu, "Quaresma'yı satmıyoruz. Bir-iki yıl sonra ne olur, şartlara bakarız. Ancak Almeida için fonla yaptığımız anlaşma gereği 10 milyon Euro'luk teklif gelirse satabiliriz. O ihtimal Almedia'da hep var" dedi.

Doğru diyorsun 31 maçta 22 gole etki eden adamdan ne olurki anlamıyorum bu yabancı hayranlığını zaten hep avrupada oynuyor ligde oynadıgı yok

Üst Alt